Atgal
Titulinis
Klasikinės dangos

Klasikinės stogo dangos

cgsi_f5a5f7485387643137998ce13daed57f-4035d041353c4718fbb2ee29985a85d8.img

BUDMAT siūloma Klasikinė stogo danga yra taip suprojektuota, kad galėtų atitikti aukščiausius estetinius, funkcinius ir architektūrinius standartus. Neatsiejamai susijusius su tradicine bažnytine ir rūmų architektūra, o tokių objektų priežiūros ir renovacijos darbams visada būtina naudoti pačius geriausius sprendimus.
 
BUDMAT gaminama klasikinė stogo danga puikiai tinka paveldo pastatų stogų dengimui. Neapkrauna esamų stogo konstrukcijų, o klasikinės formos paprastumas padeda išsaugoti istorinę pastatų išvaizdą pagal restauratorių keliamus reikalavimus.
 
Plačios lakštų apdorojimo ir formavimo galimybės leidžia sukurti tokias stogų formas, kurios puikiai apjungia tradicijas su šiuolaikiškumu. Dėl klasikinės ir paprastos formos, klasikinė stogo danga puikiai tinka naudoti modernios architektūros pastatuose. Novatoriškas ir patrauklus panaudojimas bei meniškas minimalizmas užtikrina, kad stogo dangos iš metalo lakštų su dviguba užkaita puikiai tiks idealiam viso pastato apvainikavimui.
 
Klasikinės stogo dangos svoris yra nedidelis, todėl reikia lengvesnės stogo konstrukcijos, t.y. optimizuojamos bendros projekto išlaidos.
 
Klasikinė stogo danga, dėl būdingos užkaitos ir specialių iškilimų, ne tik suteikia stogui klasikinę išvaizdą, bet ir papildomai jį sutvirtina. Todėl visa danga atrodo labai estetiškai ir yra ypač patvari.
 

Klasikinės stogo dangos privalumai:

 • sandariausios plieninės stogo dangos rinkoje;
 • klasikinė ir paprasta forma - idealiai apjungia tradicijas su šiuolaikiškumu;
 • madinga, puikios formos stogo danga;
 • puikiai tinka modernios architektūros, naujoviškuose ir nestandartinių formų pastatuose;
 • dėka tradicinės ir tuo pačiu metu ypač modernios išvaizdos, danga puikiai dera kiekvienoje architektūrinį objektą supančioje aplinkoje;
 • idealiai tinka religinių, paveldo pastatų, rūmų stogams.

 

Garso izoliacija

 
Kadangi ant klasikinės stogo dangos paviršių galima naudoti specialų pluoštą, danga papildomai pasižymi garso slopinimo savybėmis.
Todėl mūsų stogų dangos puikiai sugeria išorės garsus ir užtikrina komfortą.
 
Gamybai naudojamos geriausios žaliavos, pilnai automatizuota, moderni mašinų bazė ir naujoviškos, patikrintos technologijos - tai BUDMAT klasikinės stogo dangos su dviguba užkaita aukščiausia kokybės garantija.

Plieninių lakštų gamybos, pakavimo ir sandėliavimo metu ypatinga dėmesį skiriame medžiagų kokybei. Pakuotės su klasikinės stogo dangos lakštais dedamos ant specialiai tam skirtų padėklų, o tada apvyniojamos specialia apsaugine plėvele. Tai užtikrina, kad sandėliavimo, pervežimo ir saugojimo statybos aikštelėje metu prekės yra saugios.
BUDMAT plieninės stogų dangos yra gaminamos iš pirmaujančių pasaulio gamintojų, tokių kaip SSAB ir ArcelorMittal, tiekiamų žaliavų.
Glaudžiai bendradarbiaudama su medžiagų tiekėjais ir klientais, plieno liejykla nuolat tobulina skardos gamybos technologiją. Pradinė medžiaga yra padidinto atsparumo S280GD rūšies plieninė skarda. Tai karštai cinkuota plieninė skarda, kurioje cinko dangos masė siekia 275 g/m2. Apytikslis metalo dangos storis 20μm, t.y. atitinkantis standartinius reikalavimus. Tokios cinko dangos naudojimas veiksmingai užkerta kelią rūgštims ir drėgmei bei užtikrina katodinę apsaugą galimų dangos pažeidimų vietose. Per šį procesą susidarius galvaniniam elementui, skarda tinkamai apsaugoma nuo korozijos atsiradimo, netgi nupjovimo vietose.
 

Klasikinei stogo dangai klientai gali pasirinkti žaliavą su šiais padengimais:

 • Poliesteris blizgus;
 • Matinis struktūrinis poliesteris;
 • Granite HDX;
 • Prelaq Nova;
 • Prelaq Nova Matt;
 • Prelaq X-matt;
 • Aluzink 185.

 

Poliesteris blizgus

Poliesteriu dengti plieno lakštai yra vieni iš populiariausiu daugelyje pasaulio šalių. Šio organinio padengimo storis siekia 25 μm. Pagrindinės savybės: puiki išvaizda (blizgesio klasė 30 GU), didelis mechaninis tvirtumas ir atsparumas, geras kokybės ir kainos santykis. Poliesteris užtikrina patenkinamą apsaugą nuo korozijos (klasė RC3) esant normalioms klimato sąlygoms. Atsparumo UV spinduliams klasė RUV2.

 

Matinis struktūrinis poliesteris

Šiuos organinės dangos storis siekia 35 μm. Matinis struktūrinis poliesteris yra atsparus klimato poveikiui ir korozijai (klasė RC3). Atsparumo UV spinduliams klasė RUV3. Paviršius matinis struktūrinis – neblizga. Nepriklausomai nuo stogo šlaitų krypties, dangos išlaiko vienodą matinę išvaizdą.

 

Granite HDX

Geriausias metalurgijos koncerno Arcelor Mittal produktas. Šio poliuritano (PUR) padengimo sluoksnis 55 μm. Palyginti su Poliesteriu, Granite HDX yra kur kas atsparesnis atmosferos ir mechaniniam poveikiui, temperatūros svyravimams, išblukimui, o grūdėtas paviršius suteikia patvarumą ir ilgaamžiškumą. Granite HDX, tai aukščiausias atsparumas korozijai (klasė RC5), ultravioletiniam spinduliavimui (klasė RUV4) ir mechaniniams pažeidimams. Taigi Granite HDX tinka naudoti tiek normalioje, tiek agresyvioje ir reiklioje aplinkoje: šaltose, drėgnose bei saulėtose vietovėse, kur ultravioletinis spinduliavimas yra ypač didelis, pajūryje (iki 20 km nuo kranto), pramoninėse ir užterštose vietovėse. Tyrimais patvirtinta, kad Granite HDX – viena iš labiausiai patikimų ir patvarių medžiagų rinkoje.

 

Prelaq Nova

Prelaq Nova – plėvelinė poliesterio tipo danga, kurios bendras storis 50 μm. Šis padengimas yra modifikuotas poliamidas poliuretano pagrindu. Palyginti su Poliesteriu, Prelaq Nova yra mažiau pažeidžiama žmonėms vaikštant ant stogo ir atsparesnė kitiems veiksniams, kuriuos turi atlaikyti stogo danga. Paskutiniame organinės dangos sluoksnyje yra polimero grūdelių, kurie apsaugo paviršių nuo išorinių pažeidimų. Skardą Prelaq Nova tinka naudoti tiek normalioje aplinkoje, tiek pramonėje ir pajūrio zonoje. Ši danga yra atspari atmosferos poveikiui ekstremalioms klimato sąlygoms, gerai atlaiko mechaninį sniego ir ledo poveikį bei saulės ultravioletinį spinduliavimą (klasė RUV3). Ji pasižymi aukštu atsparumu lankstymui ir korozijai (klasė RC4).

 

Prelaq Nova Matt

Prelaq Nova Matt padengimo bendras storis 50 μm. Storas grunto sluoksnis suteikia puikų atsparumą korozijai (klasė RC4). Ji ypatingai atspari įvairioms oro sąlygoms ir neblunka (atsparumo UV spinduliavimui klasė RUV3). Tai poliuretano pagrindo danga, kurios savybės užtikrina gaminių ilgaamžiškumą. Į paskutinį dangos sluoksnį pridėta keramikos grūdelių, todėl paviršius atsparus įbrėžimams. Tai ilgaamžė, aukštos kokybės, lengvai naudojama danga.

 

Prelaq X-Matt

Unikali 30 μm storio poliesterio danga Prelaq X-Matt užtikrina išskirtinį atsparumą korozijai. Prelaq X-Matt priklauso antikorozinių dangų kategorijai, atitinkančiai EN 10169 normą. Ji užtikrina labai ilga produkto tarnavimo laiką, padidina atsparumą korozijai (klasė RC3) ir mechaniniams subraižymams bei UV spinduliams (klasė RUV3).

 

Aluzink 185

Aluzink 185 yra metalu dengta plieninė medžiaga. Paviršius padengtas aliuminio (55 proc.), cinko (43,4 proc.) ir 1,6 proc. lydiniu. Išvardintos dangos gali būti naudojamos nedažytose aplinkose. Lakšto paviršius yra blizgantis metalinis, bet laikui bėgant įgauna pilkšvą apnašą. Paviršius yra apdorojamas polimerais, padedančiais išvengti dėmių atsiradimo ir palengvinančiais formavimą. Beveik 30 metų atliekami tyrimai parodė, kad skarda dengta Aluzink 185 iki 7 kartu yra patvaresnė nei cinkuota skarda.

BUDMAT stogų dangos gaminamos iš plieno, kuriam suteikiama ilgametė garantija.
 
Skarda, padengta blizgiu poliesteriu ir matiniu struktūriniu poliesteriu priklauso plonasluoksnių dangų tipui. Jų organinio padengimo storis – 25-38 μm. Šių padengimų gaminiams suteikiama 10 metų garantija.
 
30 metų garantiją turi plienės stogo dangos, pagamintos iš geriausio metalurgijos koncerno Arcelor Mittal produkto - Granite HDX. Dėl 55 μm poliuretano (PUR) padengimo plieninės čerpės įgauna ypatingų savybių: aukščiausia atsparumas korozijai, įbrėžimams ir ultravioletiniams spinduliams.
 
Ypač vertinamos yra dangos iš švediško SSAB koncerno skardos. Tai daugiasloksnis 50 μm poliesteris, padengtas Prelaq Nova ir Prelaq Nova Matt organiniu sluoksniu. Tokia danga ne tik puikiai išlaiko savo blizgesį bei spalvą, bet yra kur kas atsparesnė korozijai ir mechaniniams pažeidimams. Taigi ir garantinis laikotarpis trunka iki 30 metų.
 
Skarda Prelaq X-Matt pagaminta iš aukštos kokybės švediško SSAB koncerno plieno. Ji padengta specialiai sukurtu 30 μm storio poliesterio danga Prelaq X-Matt, kuri užtikrina labai ilga produkto tarnavimo laiką, padidina atsparumą korozijai ir mechaniniams subraižymams bei UV spinduliams. Šios skardos gaminiams suteikiama 30 metų garantija.
 
Plieninė skarda Aluzink 185 padengta aliuminio (55 proc.), cinko (43,4 proc.) ir 1,6 proc. lydiniu, yra apdorojama polimerais, padedančiais išvengti dėmių atsiradimo ir prailginančiais tarnavimo laiką. Gaminiams iš Aluzink 185 suteikiama 10 metų garantiją.


Planuojate išorinius savo namo ar pastato remonto darbus? Pasitarkite