Atgal
Titulinis
Plieninės čerpės

Plieninių stogų sistemos

cgsi_ca45c4109bd60fd8f75f79dc57820db9-d326fd45b180b07bee410c7fbe997aa6.img

BUDMAT plieninių čerpių stogo dangos jau daugelį metų sėkmingai kuria namų įvaizdį. Ji tiesiog apvainikuoja ir puikiai papildo namus. Mūsų stogų dangos suteikia Jums komfortą, saugumą ir taip reikalingą mums visiems ramybę.
 
Garantuojame kompleksinius stogų pasiūlymus ir išpildome svajones apie idealius namus. Įmonė BUDMAT turi individualų stogo sertifikatą, patvirtinantį cinko kiekį 275 g/m2, kuris apsaugo stogą nuo korozijos ir užtikrina jo ilgaamžiškumą.
 
Visapusiškos ir profesionalios konsultacijos kiekviename stogo dengimo etape padeda patenkinti mūsų klientų lūkesčius. Geriausias mūsų produktų pripažinimo įrodymas, šalia mums svarbiausio - klientų pasitenkinimo, yra gausūs prizai ir apdovanojimai: aukso medalis skardinių čerpių dangai SARA tarptautinėje mugėje BUDMA, Statybos pramonės rūmų prizas "Hit Budowlany" ("Statybos Hitas") ir t.t.
 
Siūlydami BUDMAT produktus, mes siūlome ir užtikrintumą - ilgametę garantiją kartu su Individualiuoju stogo sertifikatu.

 

Plieninių čerpių stogo dangos privalumai:

• Individualus stogo sertifikatas, patvirtinantis produkto kokybę;
• ilgametė garantija;
• plieninių čerpių stogo danga gaminama iš aukščiausios kokybės švediško plieno, kurį tiekia žinomas metalurgijos koncernas "SSAB";
• geriausi skardų padengimai, kurie saugo plieninių čerpių stogo dangą ir užtikrina jos patvarumą, tuo pačiu metu atlieka ir atitinkamas dekoratyvines funkcijas;
• paprastas ir greitas montavimas;
• ekonomiškiausias stogo sprendimas - nedidelis plieninių stogo čerpių svoris suteikia galimybę jas naudoti senų objektų renovacijai, o statant naujus statinius suteikia galimybę įrengti mažesnio svorio stogo konstrukciją, taigi jau šiame etape mažėja statybos išlaidos;
• plati spalvų gama;
• estetiška išvaizda ir paprastas švaros užtikrinimas;
• nereikalauja jokios specialios priežiūros;
• metalinių stogo čerpių gamybai naudojamos naujausios technologijos;
• sprendimo kompleksiškumas - nuo stogo dangos uždengimo, apdailos elementų ir priedų sumontavimo, iki BUDMAT gaminamos plieninės lietaus nuvedimo sistemos Flamingo ir net plieninės tvoros elementų priderinimo.

 

Individualus stogo sertifikatas
 

 

 

Svarbiausi stogo parametrai:

  • 275 g/m2 - mažiausias metalo lakštų cinko dangos kiekis;
  • 25 μm - mažiausias dažų sluoksnio storis;
  • 0,5 mm - rekomenduojamas metalo lakšto storis.
 

BUDMAT - pirmasis stogo dangų gamintojas, įvedęs unikalią gamybos kontrolės sistemą. Tokiu būdu galime informuoti savo klientus ne tik apie deklaruojamus kokybės parametrus, tačiau ir apie faktinius kiekvieno stogo parametrus, nustatytus gamybos proceso metu. Tuo pačiu garantuojame, kad mūsų produktai iš tiesų atitinka Europos standartus, taikomus stogų dangoms.

 

Ne visi rinkoje siūlomi plieniniai stogai atitinka įstatymų reikalaujamus kokybės standartus. Svarbiausias elementas, lemiantis plieninės stogo dangos patvarumą, yra cinko sluoksnis, kuris apsaugo metalo lakštą ir užtikrina antikorozines savybes. Cinko kiekis, mažesnis nei 275 g/m2, yra nesuderinamas su standarto PN-EN 508-1.1010 reikalavimais ir žymiai sumažina stogo tarnavimo laiką.


Įmonėje BUDMAT tikriname mūsų gaminamų stogų kokybę, kurią patvirtiname Individualiu stogo sertifikatu. Taikoma matavimų procedūra buvo parengta Lenkijos Statybos technikos instituto.


Stogų gamybos etape dažų ir cinko sluoksnių storį matuojame specialiu Vokietijos bendrovės "Fischer" matavimo įrenginiu. Todėl galime užtikrinti, kad mūsų gaminami stogai - tai pilnaverčiai neginčytinos kokybės produktai.

BUDMAT plieninės stogų dangos yra gaminamos iš pirmaujančių pasaulio gamintojų, tokių kaip SSAB ir ArcelorMittal, tiekiamų žaliavų.

Glaudžiai bendradarbiaudama su medžiagų tiekėjais ir klientais, plieno liejykla nuolat tobulina skardos gamybos technologiją. Pradinė medžiaga yra padidinto atsparumo S280GD rūšies plieninė skarda. Tai karštai cinkuota plieninė skarda, kurioje cinko dangos masė siekia 275 g/m2. Apytikslis metalo dangos storis 20 μm, t.y. atitinkantis standartinius reikalavimus. Tokios cinko dangos naudojimas veiksmingai užkerta kelią rūgštims ir drėgmei bei užtikrina katodinę apsaugą galimų dangos pažeidimų vietose. Per šį procesą susidarius galvaniniam elementui, skarda tinkamai apsaugoma nuo korozijos atsiradimo, netgi nupjovimo vietose.

 

Įvairioms plieninių čepių dangoms klientai gali pasirinkti žaliavą su šiais padengimais:

  • Poliesteris blizgus;
  • Matinis struktūrinis poliesteris;
  • Granite HDX;
  • Prelaq Nova;
  • Prelaq Nova Matt;
  • Prelaq X-matt.

 

Poliesteris blizgus

Poliesteriu dengti plieno lakštai yra vieni iš populiariausiu daugelyje pasaulio šalių. Šio organinio padengimo storis siekia 25 μm. Pagrindinės savybės: puiki išvaizda (blizgesio klasė 30 GU), didelis mechaninis tvirtumas ir atsparumas, geras kokybės ir kainos santykis. Poliesteris užtikrina patenkinamą apsaugą nuo korozijos (klasė RC3) esant normalioms klimato sąlygoms. Atsparumo UV spinduliams klasė RUV2.

 

Matinis struktūrinis poliesteris

Šiuos organinės dangos storis siekia 35 μm. Matinis struktūrinis poliesteris yra atsparus klimato poveikiui ir korozijai (klasė RC3). Atsparumo UV spinduliams klasė RUV3. Paviršius matinis struktūrinis – neblizga. Nepriklausomai nuo stogo šlaitų krypties, dangos išlaiko vienodą matinę išvaizdą.

 

Granite HDX

Geriausias metalurgijos koncerno Arcelor Mittal produktas. Šio poliuritano (PUR) padengimo sluoksnis 55 μm. Palyginti su Poliesteriu, Granite HDX yra kur kas atsparesnis atmosferos ir mechaniniam poveikiui, temperatūros svyravimams, išblukimui, o grūdėtas paviršius suteikia patvarumą ir ilgaamžiškumą. Granite HDX, tai aukščiausias atsparumas korozijai (klasė RC5), ultravioletiniam spinduliavimui (klasė RUV4) ir mechaniniams pažeidimams. Taigi Granite HDX tinka naudoti tiek normalioje, tiek agresyvioje ir reiklioje aplinkoje: šaltose, drėgnose bei saulėtose vietovėse, kur ultravioletinis spinduliavimas yra ypač didelis, pajūryje (iki 20 km nuo kranto), pramoninėse ir užterštose vietovėse. Tyrimais patvirtinta, kad Granite HDX – viena iš labiausiai patikimų ir patvarių medžiagų rinkoje.

 

Prelaq Nova

Prelaq Nova – plėvelinė poliesterio tipo danga, kurios bendras storis 50 μm. Šis padengimas yra modifikuotas poliamidas poliuretano pagrindu. Palyginti su Poliesteriu, Prelaq Nova yra mažiau pažeidžiama žmonėms vaikštant ant stogo ir atsparesnė kitiems veiksniams, kuriuos turi atlaikyti stogo danga. Paskutiniame organinės dangos sluoksnyje yra polimero grūdelių, kurie apsaugo paviršių nuo išorinių pažeidimų. Skardą Prelaq Nova tinka naudoti tiek normalioje aplinkoje, tiek pramonėje ir pajūrio zonoje. Ši danga yra atspari atmosferos poveikiui ekstremalioms klimato sąlygoms, gerai atlaiko mechaninį sniego ir ledo poveikį bei saulės ultravioletinį spinduliavimą (klasė RUV3). Ji pasižymi aukštu atsparumu lankstymui ir korozijai (klasė RC4).

 

Prelaq Nova Matt

Prelaq Nova Matt padengimo bendras storis 50 μm. Storas grunto sluoksnis suteikia puikų atsparumą korozijai (klasė RC4). Ji ypatingai atspari įvairioms oro sąlygoms ir neblunka (atsparumo UV spinduliavimui klasė RUV3). Tai poliuretano pagrindo danga, kurios savybės užtikrina gaminių ilgaamžiškumą. Į paskutinį dangos sluoksnį pridėta keramikos grūdelių, todėl paviršius atsparus įbrėžimams. Tai ilgaamžė, aukštos kokybės, lengvai naudojama danga.

 

Prelaq X-Matt

Unikali 30 μm storio poliesterio danga Prelaq X-Matt užtikrina išskirtinį atsparumą korozijai. Prelaq X-Matt priklauso antikorozinių dangų kategorijai, atitinkančiai EN 10169 normą. Ji užtikrina labai ilga produkto tarnavimo laiką, padidina atsparumą korozijai (klasė RC3) ir mechaniniams subraižymams bei UV spinduliams (klasė RUV3).

 

 

 BUDMAT stogų dangos gaminamos iš plieno, kuriam suteikiama ilgametė garantija.
 
Skarda, padengta blizgiu poliesteriu ir matiniu struktūriniu poliesteriu priklauso plonasluoksnių dangų tipui. Jų organinio padengimo storis – 25-38 μm. Šių padengimų gaminiams suteikiama 10 metų garantija.
 
30 metų garantiją turi plieninės stogo dangos, pagamintos iš geriausio metalurgijos koncerno Arcelor Mittal produkto - Granite HDX. Dėl 55 μm poliuretano (PUR) padengimo plieninės čerpės įgauna ypatingų savybių: aukščiausia atsparumas korozijai, įbrėžimams ir ultravioletiniams spinduliams.
 
Ypač vertinamos yra dangos iš švediško SSAB koncerno skardos. Tai daugiasloksnis 50 μm poliesteris, padengtas Prelaq Nova ir Prelaq Nova Matt organiniu sluoksniu. Tokia danga ne tik puikiai išlaiko savo blizgesį bei spalvą, bet yra kur kas atsparesnė korozijai ir mechaniniams pažeidimams. Taigi ir garantinis laikotarpis trunka iki 30 metų.
 
Skarda Prelaq X-Matt pagaminta iš aukštos kokybės švediško SSAB koncerno plieno. Ji padengta specialiai sukurtu 30 μm storio poliesterio danga Prelaq X-Matt, kuri užtikrina labai ilga produkto tarnavimo laiką, padidina atsparumą korozijai ir mechaniniams subraižymams bei UV spinduliams. Iš šios skardos gaminamai modulinei plieninei čerpei Venecja suteikiama garantija net iki 50 metų.*
 
 
*konkrečias garantijos sąlygas galite gauti iš gamintojo
 


Planuojate išorinius savo namo ar pastato remonto darbus? Pasitarkite