Atgal
Titulinis
Modulinės dangos

Modulinės stogo dangos

cgsi_45016306ad26aaea476ad6f332bbf2b0-8e7727b7348a6a9ef940c00951563ff5.img

Susipažinkite su BUDMAT MODULINIŲ STOGO DANGŲ ŠEIMA.
 
Pagaminome ją iš plieno - vienos tvirčiausių ir mažiausiai aplinkai kenkiančių medžiagų Žemėje. Modulinės stogo dangos susideda iš daug lakštų, kurie kaip dėlionė suklojami ant stogo. Lakštai yra lengvi ir nedideli, todėl jų transportavimas ir montavimas yra išties lengvas. Tai leidžia sutaupyti laiko ir pinigų, kuriuos galėsite skirti tikrai svarbiems dalykams. Ar prisimenate vaikystės svajones? Laikas jas įgyvendinti. Drąsiau!
 

Modulinių plieninių stogo dangų privalumai:

Stogas, kurį galima įsigyti tuojau pat Modulia - tarsi dėlionė Saugi medžiaga
Prekės parduodamos iš sandėlio nuo padėklo ir vėliau pas prekybos atstovą galima įsigyti atskirus lakštus.

Modulinę stodo dangą sudaro daug lakštų, kurie kaip dėlionė suklojami ant stogo.

Unikalūs padengimai, kurie be dekoratyvinio sluoksnio papildomai užtikrina gaminio apsaugą.
     
Stogas ant vienos paletės Spalvos ir formos pakartojamumo garantija Lengvas transportavimas ir sadėliavimas
     
Standartinis stogas telpa vos ant vienos paletės, todėl jį bet kur galima nuvežti įprastine transporto priemone.  Iš platintojo, bet kada galite nusipirkti net ir vieną lakštą. Tai galite daryti visiškai drąsiai, nes spalvos ir formos pakartojamumą garantojame nepriklausomai nuo medžiagos partijos (dangos X-matt ir D-matt). Lakštai yra lengvi ir nedideli. Todėl juos transportuoti ir montuoti išties lengva.
     
Automatinis lakštų priderinimas ant stogo Lengvas ir greitas montavimas Kompleksinis sprendimas
     
Gamykloje padarytos tvirtinimo kiaurymės sutrumpina ant stogo atliekamų darbų trukmę. Jos taip pat leidžia tikliai sujungti lakštus ir visą stogo plokštumą pakoreguoti, juos jau sujungus.

Stogdengiai vienu metu gali dirbti ant kelių stogo plokštumų.

Modulinė stogo danga yra gerai aprūpinta esminiu lankstinių rinkiniu. Taip pat rekomenduojame lietaus nuvedimo sistemą, pakalimus ir tvoralentes.
     
Sustiprinti lakštai Stogo kampo reguliavimas Ramybė ilgiems metams
Papildomos vertikalios standumo briaunos. Tiksliai išlankstyta skarda standumo suteikia visam stogui. Stogo plokštumos reguliavimas sujungus lakštus. Modulinės stogo dangos, tai garantija net iki 50 metų.
Spalvos pakartojamumo garantija
    
Vieninteliai Europoje turime ArcelorMittal ir SSAB gamyklų garantiją dėl spalvos pakartojamumo.  

Įmonės BUDMAT modulinės plieninės čerpės yra gaminamos iš aukščiausios kokybės plieno. Gaminiai gaminai iš švediškos SSAB skardos. Glaudžiai bendradarbiaudama su medžiagų tiekėjais ir klientais, metalurgijos gamykla nuolat tobulina skardų gamybos technologiją.

 

Pradinė žaliava yra padidinto tvirtumo karštai cinkuota skarda su ne mažiau kaip 275 g/m2 sveriančiu cinko dangos sluoksniu. Tai skardą atitinkamai apsaugo nuo korozijos. Be to, modulinių plieninių čerpių gamybai naudojama plieninė skarda yra padengta unikali danga Prelaq X-matt.  BUDMAT yra vienintelis gamintojas Lenkijos rinkoje, kuris tokią dangą naudoja modulinių plieninių čerpių gamyboje.

 

Kompanijos BUDMAT modulinės plieninės čerpės taip pat yra gaminamos iš vokiškosn skardos. "Arcelos Mittal Eisenhuttentad" gamykloje gaminama skarda su specialia D-Matt danga - atai patvarumas, tikslumas ir net 30 metų garantija. Modulinės plieninės čerpės su D-matt danga yra populiariausių spalvų.

Modulinės plieninės čerpės su D-Matt danga išsiskiria itin gražia išvaizda. Skardos su D-Matt danga turi nepakartojamą struktūrą, kuri tenkina reikliausių klientų lūkesčius. Tokius stogo dangos dekoratyvinius privalumus vertina ypač tie, kurie ieško tokios stogo dangos, kuri leis jiems ne tik išsiskirti, bet ir ilgai džiaugtis gražiu bei patvariu stogu.

  
Mūsų stogų kokybę patvirtina "Underwriters Laboratories" (UL) sertifikatas. UL yra didžiausias pasaulyje nepriklausomas bandymų centras. Jo tikslas yra didinti saugos lygį gyvenamojoje ir darbinėje aplinkoje.   

BUDMAT plieninės stogų dangos yra gaminamos iš pirmaujančių pasaulio gamintojų, tokių kaip SSAB ir ArcelorMittal, tiekiamų žaliavų.

Glaudžiai bendradarbiaudama su medžiagų tiekėjais ir klientais, plieno liejykla nuolat tobulina skardos gamybos technologiją. Pradinė medžiaga yra padidinto atsparumo S280GD rūšies plieninė skarda. Tai karštai cinkuota plieninė skarda, kurioje cinko dangos masė siekia 275 g/m2. Apytikslis metalo dangos storis 20 μm, t.y. atitinkantis standartinius reikalavimus. Tokios cinko dangos naudojimas veiksmingai užkerta kelią rūgštims ir drėgmei bei užtikrina katodinę apsaugą galimų dangos pažeidimų vietose. Per šį procesą susidarius galvaniniam elementui, skarda tinkamai apsaugoma nuo korozijos atsiradimo, netgi nupjovimo vietose.

 

X-MATT
X-Matt dangą gamina švediškas metalurgijos koncernas - SSAB. Vieninteliai Europoje turime raštišką SSAB gamyklos garantiją dėl spalvos pakartojamumo. Prelaq X-Matt danga priklauso EN 10169 normą atitinkančių antikorozinių dangų kategorijai. Ji užtikrina labai ilgą produkto tarnavimo laiką, padidina atsparumą mechaniniams subraižymams ir UV spinduliams. Prelaq X-Matt dangos atsparumas korozijai buvo patikrintas laikant ją agresyviose jūrinėse ir pramoninėse sąlygose. Cinko kiekis min. 275 g/m². Patvarumas ir grožis, tai X-matt.  
     
D-MATT
D-Matt dangą gamina didžiausia pasaulyje plieno gamykla - ArcelorMittal. Vieninteliai Europoje turime raštišką ArcelorMittal gamyklos garantiją dėl spalvos pakartojamumo. D-Matt padengimas užtikrina ilgą produkto tarnavimo laiką, atsparumą korozijai ir mechaniniams subraižymams. Svarbiausi techniniai parametrai: dekoratyvinės dangos sluoksnis - 35 mikronai; sukibimas ("T" lenkimas) - ≤ 1 T; atsparumas skilimui lenkiant ("T" lenkimas) - ≤ 2 T; atsparumas smūgiams - 18 J; atsparumas subraižymams (Clemen) - ≥ 1,5 kg; atsparumas korozijai - kategorija RC3; atsparumas UV spinduliams - testas QUV (UVA + H2O) (2000 valandų). Cinko kiekis min. 275 g/m². Jeigu ieškote gražios, grublėtu ir matiniu paviršiumi stogo dangos, tai D-Matt skirtas būtent Jums.  
     
S-PURE
S-Pure dangą gamina didžiausia pasaulyje plieno gamykla - ArcelorMittal. S-Pure padengimas pasižymi puikiu atsparumu korozijai, UV spinduliams ir geromis medžiagos formavimosi savybėmis. Svarbiausi techniniai parametrai: sukibimas ("T" lenkimas) - ≤ 2 T; atsparumas skilimui lenkiant ("T" lenkimas) - ≤ 3 T; atsparumas smūgiams - 18 J; paviršiaus kietumas - HB i H; atsparumas subraižymams (Clemen) - ≥ 25 kg. Cinko kiekis min. 275 g/m². Jeigu ieškote įdomia struktūra pasižyminčio blizgaus padengimo, tai S-Pure skirtas būtent Jums.  

 

Plieninės dangos pjūvis

 BUDMAT stogų dangos gaminamos iš plieno, kuriam suteikiama ilgametė garantija.
 

X-MATT

50 METŲ GARANTIJA

Spalvos pakartojamumo garantija

   
  X-matt X-matt X-matt X-matt X-matt
  Grafito Molio Juoda Ruda Vyšninė
  455 742 015 384 757
             

D-MATT

30 METŲ GARANTIJA

Spalvos pakartojamumo garantija

   
  D-matt D-matt D-matt D-matt  
  Grafito Juoda Ruda Molio  
  7024  9005 8017 8004  
             

S-PURE

20 METŲ GARANTIJA

     
  S-pure S-pure S-pure    
  Juoda Antracito Ruda    
  P905B P716B P817B    


Planuojate išorinius savo namo ar pastato remonto darbus? Pasitarkite