Atgal
Titulinis
Modulinės dangos
FERRARA

FERRARA - XXI amžiaus stogas

Pristatome Jums savo pasididžiavimą. Tai modulinė stogo danga Ferrara. Tai laisvė įgyvendinti svajones.
 
 Vienas lakštas = 8 čerpės Net 318,5 m2 stogo dangos and vienos paletės Spalvos pakartojamumo garantija
Į vieną lengvą plieninio stogo lakštą sutalpinome net aštuonias įprastines čerpes. Ferrara, tai elitinė stogo danga. Ferrara, tai didesnis lakštas - ant vienos paletės esančiais lakštais uždengsite net 318,5 m2 stogo.

Kiekvienas Ferrara padengimas, tai spalvos pakartojamumo garantija - nepriklausomai nuo žaliavos partijos. Vieninteliai Europoje turime ArcelorMittal ir SSAB gamyklų garantiją dėl spalvos pakartojamumo.

     
Garantija net 50 metų Lengvas ir greitas montavimas Supančią aplinką tausojanti kokybė
 
Ferrara, tai ilgaamžiškumas ir saugumas daugeliui metų. Priklausomai nuo padengimo, šiam produktui sutekiama 30 arba 50 metų garantija. Gamykloje padarytos tvirtinimo kiaurymės sutrumpina ant stogo atliekamų darbų trukmę. Jos tai pat leidžia tiksliai sujungti lakštus ir visą stogo plokštumą pakoreguoti, juos jau sujungus. Stogdengiai vienu metu gali dirbti ant kelių stogo plokštumų. Mūsų sprendimai yra tokie geri, kad juos užpatentavome. Naudojame tik geriausias medžiagas. Mūsų tiekėjas yra "Arcelor Mittal" - didžiausias pasaulyje plieno gamintojas ir "SSAB" - visame pasaulyje žinoma Švedijos liejykla. Plieną galimą 100 % perdirbti ir tai daryti begalę kartų. Todėl jis yra viena mažiausiai aplinkai kenkiančių medžiagų.
     
Gamykloje suformuotos tvirtinimo kiaurymės ir įdubos Išilgai briaunos įspaustas apvadas Užlenktas apatinis lakšto kraštas
Tai jos užtikrina paprastą stogo montavimą. Tai mūsų stogo patentas. Dėka jų, skersiniai sujungimai ant stogo nėra matomi, o lakštai yra papildomai sustiprinti. Mes sujungiame estetiką su patvarumu. Šis sprendimas padidina gaminio atsparumą korozijai ir neleidžia ant stogo paviršiaus užsilaikyti atmosferos krituliams. Be to, skersiniai sujungimai ant stogo nėra matomi.
  
   
Bendras lakšto plotis 1190 mm
Lakšto dengimo plotis 1133 mm
Modulio ilgis 400 mm
Laiptelio aukštis 35 mm
Bangos aukštis 30 mm
Bendras aukštis 65 mm
Bendras lakšto ilgis

845 mm

Efektyvus lakšto ilgis

800 mm

Lakšto dengimo plotas 0,910 m²
Lakšto svoris (kg) 4,3 kg
Įmonė BUDMAT siekdama patenkinti net reikliausių Klientų lūkesčius, savo asortimente turi penkių spalvų Prelaq X-Matt ir keturių spalvų stogo dangą Ferrara.
 

Ferrara iš Prelaq X-Matt

Modulinė plieninė čerpė Ferrara yra pagaminta iš aukštos kokybės švediško plieno. Jos išorinė pusė padengta specialiai sukurta 30 μm storio poliesterio danga Prelaq X-Matt, kuri pasižymi išskirtiniu atsparumu korozijai. Vidinė plieninės čerpės pusė apsaugota epoksidiniu laku.
 
Ji užtikrina labai ilgą produkto tarnavimo laiką, padidina atsparumą mechaniniams plieninės čerpės subraižymams ir UV spinduliams. Be to, Prelaq X-Matt padengimas užtikrina spalvos vientisumą nepriklausomai nuo partijos, iš kuriuos ji gaminamą - dėl to modulinės plieninės čerpės Murano lakštai visada bus identiški. Galite nesijaudinti, kad vėliau atnaujinant stogą ar atliekant kokius nors pakeitimus, atsiras spalvų skirtumai. SSAB gamykla duoda raštišką garantiją, kad tarp atskirų plieno skardos partijų nebus atspalvio skirtumų.
 
Įmonės BUDMAT asortimente visą laiką yra penkių spalvų Prelaq X-Matt stogo danga Ferrara: juoda (015), ruda (384), grafito (455), molio (742) ir vyšninė (757).
 
X-matt X-matt X-matt X-matt X-matt
Ruda Molio Juoda Grafito Vyšninė
384 742 015 455

758

 

Ferrara iš D-Matt

BUDMAT modulinė plieninė čerpė Bella Sara gaminama ir iš vokiškos skardos. Vokiško plieno liejyklos Arcelor Mittal skarda su specialių 35 μm D-Matt padengimu - tai patvarumas, ilgaamžiškumas ir net iki 30 metų garantija. Skardos padengtos D-Matt yra gražios grublėtos struktūros, dėl to turėtų būti patenkinti net reikliausių klientų lūkesčiai. Yra prieinamos šios Ferrara su D-Matt padengimu spalvos: juoda (9005), grafito (7024), ruda (8017) ir molio (8004).

 

D-matt D-matt D-matt D-matt
Ruda Molio Juoda Grafito
80017 8004 9005 7024
Kraigas GSF-30
 
Sąlaja RK
 
Vėjalentė WB
 
Latako vėjalentė WZR
 
Vėjalentė su antdėklu WZN
 
Laštakis PN
 Kompaktiškas transportavimas ir sandėliavimas

 

Standartinio dydžio stogas telpa ant vieno euro padėklo. Kad gabenamos ir sandėliuojamos čerpės būtų apsaugotos nuo pažeidimų, jas pakuojant naudojami specialūs polistireno tarpikliai, kurie skiria vieną ant kito sudėtus lakštų sluoksnius. Jų forma tiksliai atitinka plieninių čerpių formą. Šie tarpikliai stabilizuoja atskirus lakštų paketus ir gabenimo metu neleidžia jiems judėti.

 

Papildomą apsaugą suteikia vertikalūs kartoniniai kampuočiai. Visas paketas apvyniojamas tampria plėvele, kuri neleidžia į jo vidų patekti drėgmei. Tai garantuoja, kad produktas bus visiškai apsaugotas nuo mechaninių pažeidimų bei nepalankaus atmosferos poveikio.

 

Šiuolaikinė ir visiškai automatizuota modulinių plieninių čerpių gamybos linija garantuoja, kad visi lakštai bus vienodi.Planuojate išorinius savo namo ar pastato remonto darbus? Pasitarkite