Atgal
Titulinis
Modulinės dangos
MURANO

MURANO - klasikinės čerpės

Šiandien, modulinėms plieninėms čerpėms Venecja sėkmingai įsitvirtinus rinkoje, žinome, kad planavimo etape uždavėme teisingus klausimus ir priėmėme svarbius teisingus sprendimus - sukūrėme produktą, kuris yra viso modulių plieninių čerpių segmento pavyzdys. Prie šių gaminių prisijungia nauja serija Murano. Esame įsitikinę, kad kartu su klasikinių formų gerbėjais ją tinkamai įvertins ir šiuolaikinės architektūros šalininkai. Murano sukurtas panaudojant visus patikimus sprendimus, kurie buvo teigiamai įvertinti čerpėse Venecja. Pasirinkite tą gaminį, kuris jums labiausiai patinka.
 
Modulinę plieninę čerpę Murano galima pasirinkti ne tik iš kelių populiariausių spalvų, bet ir iš trijų unikalių skardos padengimų: švediškos Prelaq X-Matt, vokiškų D-Matt (struktūra) ir S-Pure.
 
 
BUDMAT siūlomi gaminiai išpildo svajones apie idealų namą, užtikriną saugumą, geriausią kokybę bei ilgiausiai rinkoje trunkančią garantiją - net iki 50 metų.*
 
BUDMAT plieninė stogo danga Murano yra gaminama iš aukščiausios kokybės plieno - švediškos SSAB skardos. Glaudžiai bendradarbiaudama su medžiagų tiekėjais ir klientais, metalurgijos gamykla nuolat tobulina skardų gamybos technologiją. Pradinė žaliava yra padidinto tvirtumo karštai cinkuota skarda su ne mažiau kaip 275 g/m² sveriančiu cinko dangos sluoksniu. Tai skardą atitinkamai apsaugo nuo korozijos. Be to, stogo dangos Murano gamybai naudojama plieninė skarda yra padengta unikalia danga Prelaq X-Matt.
 

Modulinės plieninės BUDMAT čerpės – tai visų pirma malonus darbas montuotojui:

  • modulinių plieninių čerpių lakštai yra vienodi ir lengvi, todėl juos galima be jokio vargo pritaikyti vieną prie kito ar užkelti ant stogo;
  • montuotojas neturi žymėtis skardos tvirtinimo varžtams skirtų vietų, nes kiaurymės ir tarpikliams skirtos įdubos yra suformuotos gamykloje;
  • plieninės čerpės vertikalios standumo briaunos ir papildomai į modulio vidinę pusę užlenkta skarda padidina plieninės čerpės ir viso stogo standumą;
  • visą stogo plokštumą galima pakoreguoti jau sujungus lakštus;
  • jau įrengtame stoge galima lengvai sumontuoti stoglangius - nebūtina išardyti visą stogo plokštumą, o užtenka išmontuoti vieną modulį.

 

* Konkrečias garantijos sąlygas galite gauti iš gamintojo.Modulinės plieninės čerpės Murano  forma išsiskiria penkiais plokščiais paviršiais, išilginėmis standumo briaunomis ir šešiomis iškilusiomis bangomis. Jos turi specialiai suformuotus kampus, kurie užtikrina tikslų lakštų prigludimą tarpusavyje. Viso to rezultatas yra idealiai lygi stogo plokštuma.

 

Specialiai suprojektuota priekinė lakšto briauna leidžia laisvai nuo jos atitrūkti vandens lašams ir vėdintis stogui. Lakštai idealiai dera vienas prie kito ir turi montažines kiaurymes bei tarpikliams skirtas įdubas ir tai leidžia saugiai bei lengvai naudoti suktuvą, nesibijant, kad bus subraižytas stogo paviršius.


   
Bendras lakšto plotis ~1196 mm
Lakšto dengimo plotis 1140 mm
Modulio ilgis 350 mm
Laiptelio aukštis 35 mm
Bangos aukštis 11 mm
Bendras aukštis 46 mm
Bendras lakšto ilgis

725 mm

Efektyvus lakšto ilgis

700 mm

Lakšto dengimo plotas 0,798 m²
Lakšto svoris (kg) 3,7 kg
Įmonė BUDMAT siekdama patenkinti net reikliausių Klientų lūkesčius, savo asortimente turi penkių spalvų Prelaq X-Matt, keturių spalvų D-Matt ir septynių spalvų S-Pure stogo dangą Murano.
 

Murano iš Prelaq X-Matt

Plieninė čerpė Murano yra pagaminta iš aukštos kokybės švediško plieno. Jos išorinė pusė padengta specialiai sukurta 30 μm storio poliesterio danga Prelaq X-Matt, kuri pasižymi išskirtiniu atsparumu korozijai. Vidinė plieninės čerpės pusė apsaugota epoksidiniu laku.

Dangos Prelaq X-Matt atsparumas korozijai buvo patikrintas, ją laikant agresyviose jūrinėse ir pramoninėse aplinkose. Prelaq X-Matt priklauso antikorozinių dangų kategorijai, atitinkančiai EN 10169 normą.
 
Ji užtikrina labai ilgą produkto tarnavimo laiką, padidina atsparumą mechaniniams plieninės čerpės subraižymams ir UV spinduliams. Be to, Prelaq X-Matt padengimas užtikrina spalvos vientisumą nepriklausomai nuo partijos, iš kuriuos ji gaminamą - dėl to modulinės plieninės čerpės Murano lakštai visada bus identiški. Galite nesijaudinti, kad vėliau atnaujinant stogą ar atliekant kokius nors pakeitimus, atsiras spalvų skirtumai. SSAB gamykla duoda raštišką garantiją, kad tarp atskirų plieno skardos partijų nebus atspalvio skirtumų.
 
Įmonės BUDMAT asortimente visą laiką yra penkių spalvų Prelaq X-Matt stogo danga Murano: juoda (015), ruda (384), grafito (455), molio (742) ir vyšninė (757).
 
   

 

Murano iš D-Matt

BUDMAT modulinė plieninė čerpė Murano gaminama ir iš vokiškos skardos. Vokiško plieno liejyklos Arcelor Mittal skarda su specialių 35 μm D-Matt padengimu - tai patvarumas, ilgaamžiškumas ir net iki 30 metų garantija. Skardos padengtos D-Matt yra gražios grublėtos struktūros, dėl to turėtų būti patenkinti net reikliausių klientų lūkesčiai. Yra prieinamos šios Murano su D-Matt padengimu spalvos: juoda (9005), grafito (7024), ruda (8017) ir molio (8004).

Murano iš S-Pure

Vokiško plieno liejyklos Arcelor Mittal skardai su specialių 25 μm S-Pure padengimu yra suteikiama iki 20 metų garantija. Yra prieinamos šios Murano su S-Pure padengimu spalvos: antracito (P716B), juoda (P905B) ir ruda (P817B).

 
   
   
 Kompaktiškas transportavimas ir sandėliavimas

 

Standartinio dydžio stogas telpa ant vieno euro padėklo. Kad gabenamos ir sandėliuojamos čerpės būtų apsaugotos nuo pažeidimų, jas pakuojant naudojami specialūs polistireno tarpikliai, kurie skiria vieną ant kito sudėtus lakštų sluoksnius. Jų forma tiksliai atitinka plieninių čerpių formą. Šie tarpikliai stabilizuoja atskirus lakštų paketus ir gabenimo metu neleidžia jiems judėti.

 

Papildomą apsaugą suteikia vertikalūs kartoniniai kampuočiai. Visas paketas apvyniojamas tampria plėvele, kuri neleidžia į jo vidų patekti drėgmei. Tai garantuoja, kad produktas bus visiškai apsaugotas nuo mechaninių pažeidimų bei nepalankaus atmosferos poveikio.

 

Šiuolaikinė ir visiškai automatizuota modulinių plieninių čerpių gamybos linija garantuoja, kad visi lakštai bus vienodi.Planuojate išorinius savo namo ar pastato remonto darbus? Pasitarkite