Atgal
Titulinis
Klasikinės dangos

Klasikinės stogo dangos

cgsi_9b4128b1ca12d5bf35fa035ca7eb5c7e-0954bf781278f80af82fc67750a92276.img

BUDMAT siūloma Klasikinė stogo danga yra taip suprojektuota, kad galėtų atitikti aukščiausius estetinius, funkcinius ir architektūrinius standartus. Neatsiejamai susijusius su tradicine bažnytine ir rūmų architektūra, o tokių objektų priežiūros ir renovacijos darbams visada būtina naudoti pačius geriausius sprendimus.
 
BUDMAT gaminama klasikinė stogo danga puikiai tinka paveldo pastatų stogų dengimui. Neapkrauna esamų stogo konstrukcijų, o klasikinės formos paprastumas padeda išsaugoti istorinę pastatų išvaizdą pagal restauratorių keliamus reikalavimus.
 
Plačios lakštų apdorojimo ir formavimo galimybės leidžia sukurti tokias stogų formas, kurios puikiai apjungia tradicijas su šiuolaikiškumu. Dėl klasikinės ir paprastos formos, klasikinė stogo danga puikiai tinka naudoti modernios architektūros pastatuose. Novatoriškas ir patrauklus panaudojimas bei minimalizmas užtikrina, kad stogo dangos iš plieno lakštų su dviguba užkaita puikiai tiks idealiam viso pastato apvainikavimui.
 
Klasikinės stogo dangos svoris yra nedidelis, todėl reikia lengvesnės stogo konstrukcijos, t.y. optimizuojamos bendros projekto išlaidos.
 
Klasikinė stogo danga, dėl būdingos užkaitos ir specialių iškilimų, ne tik suteikia stogui klasikinę išvaizdą, bet ir papildomai jį sutvirtina. Todėl visa danga atrodo labai estetiškai ir yra ypač patvari.
 

Klasikinės stogo dangos privalumai:

 • sandariausios plieninės stogo dangos rinkoje;
 • klasikinė ir paprasta forma - idealiai apjungia tradicijas su šiuolaikiškumu;
 • madinga, puikios formos stogo danga;
 • puikiai tinka modernios architektūros, naujoviškuose ir nestandartinių formų pastatuose;
 • dėka tradicinės ir tuo pačiu metu ypač modernios išvaizdos, danga puikiai dera kiekvienoje architektūrinį objektą supančioje aplinkoje;
 • idealiai tinka religinių, paveldo pastatų, rūmų stogams.

 

Garso izoliacija

 
Kadangi ant klasikinės stogo dangos paviršių galima naudoti specialų pluoštą, danga papildomai pasižymi garso slopinimo savybėmis.
Todėl mūsų stogų dangos puikiai sugeria išorės garsus ir užtikrina komfortą.
 
Gamybai naudojamos geriausios žaliavos, pilnai automatizuota, moderni mašinų bazė ir naujoviškos, patikrintos technologijos - tai BUDMAT klasikinės stogo dangos su dviguba užkaita aukščiausia kokybės garantija.

Plieninių lakštų gamybos, pakavimo ir sandėliavimo metu ypatinga dėmesį skiriame medžiagų kokybei. Pakuotės su klasikinės stogo dangos lakštais dedamos ant specialiai tam skirtų padėklų, o tada apvyniojamos specialia apsaugine plėvele. Tai užtikrina, kad sandėliavimo, pervežimo ir saugojimo statybos aikštelėje metu prekės yra saugios.
BUDMAT plieninės stogų dangos yra gaminamos iš pirmaujančių pasaulio gamintojų, tokių kaip SSAB ir ArcelorMittal, tiekiamų žaliavų.
Glaudžiai bendradarbiaudama su medžiagų tiekėjais ir klientais, plieno liejykla nuolat tobulina skardos gamybos technologiją. Pradinė medžiaga yra padidinto atsparumo S280GD rūšies plieninė skarda. Tai karštai cinkuota plieninė skarda, kurioje cinko dangos masė siekia 275 g/m2. Apytikslis metalo dangos storis 20μm, t.y. atitinkantis standartinius reikalavimus. Tokios cinko dangos naudojimas veiksmingai užkerta kelią rūgštims ir drėgmei bei užtikrina katodinę apsaugą galimų dangos pažeidimų vietose. Per šį procesą susidarius galvaniniam elementui, skarda tinkamai apsaugoma nuo korozijos atsiradimo, netgi nupjovimo vietose.
 

Klasikinei stogo dangai klientai gali pasirinkti žaliavą su šiais padengimais:

 • Poliesteris blizgus;
 • Matinis struktūrinis poliesteris;
 • Rough Matt poliesteris;
 • Prelaq X-matt;
 • Aluzink 185.

 

Poliesteris blizgus

Poliesteriu dengti plieno lakštai yra vieni iš populiariausiu daugelyje pasaulio šalių. Šio organinio padengimo storis siekia 25 μm. Pagrindinės savybės: puiki išvaizda (blizgesio klasė 30 GU), didelis mechaninis tvirtumas ir atsparumas, geras kokybės ir kainos santykis. Poliesteris užtikrina patenkinamą apsaugą nuo korozijos (klasė RC3) esant normalioms klimato sąlygoms. Atsparumo UV spinduliams klasė RUV2.

 

Matinis struktūrinis poliesteris

Šios organinės dangos storis siekia 35 μm. Matinis struktūrinis poliesteris yra atsparus klimato poveikiui ir korozijai (klasė RC3). Atsparumo UV spinduliams klasė RUV3. Paviršius matinis struktūrinis – neblizga. Nepriklausomai nuo stogo šlaitų krypties, dangos išlaiko vienodą matinę išvaizdą.

 

Rough Matt poliesteris

Rough Matt poliesterį gamina SSAB – visame pasaulyje žinoma Švedijos liejykla. Ši danga priklauso EN 10169 +A1 normą atitinkančių antikorozinių dangų kategorijai. Ji užtikrina ilgą produkto tarnavimo laiką ir didelį atsparumą mechaniniams pažeidimams. Gaminiams su Rough Matt poliesterio padengimu suteikiama 20 metų garantija, tačiau BUDMAT suteikia išplėstinę 30 metų garantiją. Išplėstinė garantija yra suteikiama tik tada, kai įsigyjami ir sumontuojami originalūs plieninių čerpių komplektai, kaip pavyzdžiui Sara, Aria, Zefir, trapecinės skardos arba klasikinės stogo dangos, įskaitant kraigus, lygią skardą kartu su lankstiniais ir lietaus vandens nuvedimo sistema Flamingo arba Proaqua. Rough Matt poliesteris pasižymi grublėtu matiniu paviršiumi, išsiskiriančiu labai geromis savybėmis – kietesnio paviršiaus dėka nekyla problemų produkto gamybos, montavimo ir transportavimo metu. Keletas svarbiausių techninių parametrų: atsparumas ultravioletiniam spinduliavimui – RUV3; atsparumas korozijai – RC4; organinės dangos storis – 30 um. Minimali cinko dangos masė 275 g/m2.

 

Prelaq X-Matt

Šią dangą gamina SSAB – visame pasaulyje žinoma Švedijos liejykla. Vieninteliai Europoje turime SSAB gamyklos garantiją dėl spalvos pakartojamumo. X-Matt danga priklauso EN 10169 normą atitinkančių antikorozinių dangų kategorijai. Šį danga užtikrina labai ilgą produkto tarnavimo laiką, padidiną atsparumą mechaniniams plieninės čerpės pažeidimams ir UV spinduliams. X-matt dangos atsparumas korozijai buvo patikrintas laikant ją agresyviose jūrinėse ir pramoninėse sąlygose. Minimali cinko dangos masė 275 g/m2.

 

Aluzink 185

Aluzink 185 yra metalu dengta plieninė medžiaga. Paviršius padengtas aliuminio (55 proc.), cinko (43,4 proc.) ir 1,6 proc. lydiniu. Išvardintos dangos gali būti naudojamos nedažytose aplinkose. Lakšto paviršius yra blizgantis metalinis, bet laikui bėgant įgauna pilkšvą apnašą. Paviršius yra apdorojamas polimerais, padedančiais išvengti dėmių atsiradimo ir palengvinančiais formavimą. Beveik 30 metų atliekami tyrimai parodė, kad skarda dengta Aluzink 185 iki 7 kartu yra patvaresnė nei cinkuota skarda.

BUDMAT stogų dangos gaminamos iš plieno, kuriam suteikiama ilgametė garantija.
 
Skarda, padengta blizgiu poliesteriu ir matiniu struktūriniu poliesteriu priklauso plonasluoksnių dangų tipui. Jų organinio padengimo storis – 25-38 μm. Šių padengimų gaminiams suteikiama 10 metų garantija.
 
30 metų garantiją turi plienės stogo dangos, pagamintos iš geriausio metalurgijos koncerno Arcelor Mittal produkto - Granite HDX. Dėl 55 μm poliuretano (PUR) padengimo plieninės čerpės įgauna ypatingų savybių: aukščiausia atsparumas korozijai, įbrėžimams ir ultravioletiniams spinduliams.
 
Ypač vertinamos yra dangos iš švediško SSAB koncerno skardos. Tai daugiasloksnis 50 μm poliesteris, padengtas Prelaq Nova ir Prelaq Nova Matt organiniu sluoksniu. Tokia danga ne tik puikiai išlaiko savo blizgesį bei spalvą, bet yra kur kas atsparesnė korozijai ir mechaniniams pažeidimams. Taigi ir garantinis laikotarpis trunka iki 30 metų.
 
Skarda Prelaq X-Matt pagaminta iš aukštos kokybės švediško SSAB koncerno plieno. Ji padengta specialiai sukurtu 30 μm storio poliesterio danga Prelaq X-Matt, kuri užtikrina labai ilga produkto tarnavimo laiką, padidina atsparumą korozijai ir mechaniniams subraižymams bei UV spinduliams. Šios skardos gaminiams suteikiama 30 metų garantija.
 
Plieninė skarda Aluzink 185 padengta aliuminio (55 proc.), cinko (43,4 proc.) ir 1,6 proc. lydiniu, yra apdorojama polimerais, padedančiais išvengti dėmių atsiradimo ir prailginančiais tarnavimo laiką. Gaminiams iš Aluzink 185 suteikiama 10 metų garantiją.


Planuojate išorinius savo namo ar pastato remonto darbus? Pasitarkite