Atgal
Titulinis
Lietaus sistemos

Lietaus vandens nuvedimo sistemos

cgsi_d71aea2d0abab399d10604b0c1494471-e340fa77e4c9b4033c173bf61b9cb2fe.img

1. FLAMINGO

Plieninė lietaus vandens nuvedimo sistema FLAMINGO yra vienas iš moderniausių produktų šioje rinkos kategorijoje. Visi sistemos elementai yra naujoviški, daugiafunkciniai ir suderinami tarpusavyje, t.y. sudaro vieningą, apgalvotą visumą. Todėl lietaus nuvedimo sistema FLAMINGO išsiskiria paprastu montavimu ir mažesniu elementų skaičiumi.

 

Geriausia rekomendacija FLAMINGO plieninei nuvedimo sistemai - aukso medalis, įteiktas Poznanės tarptautinės mugės BUDMAT 2010 metu.

 

Lietaus sistema FLAMINGO yra gaminama 11 spalvų, kurios atitinka BUDMAT gaminamų dangų, skirtų stogams ir fasadams, spalvas.

 

Visi lietaus sistemos elementai ir detalės gaminamos iš specialios medžiagos PRELAQ RWS (Rain Water System), tiekiamos Švedijos plieno koncerno "SSAB".

 

Gamybai naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos, moderniausia Europoje įranga ir įdiegti naujoviški bei universalūs konstrukciniai sprendimai užtikrino, kad plieninei lietaus nuvedimo sistemai FLAMINGO suteikiama ilgiausia rinkoje - 30 metų garantija.

 

FLAMINGO lietaus sistemos privalumai:

 

 • paprastas montavimas, kurį užtikrina universalūs elementai, galintys atlikti keletą funkcijų vienu metu;
 • aukščiausia gamybos kokybė, pasiekiama naudojant visiškai automatizuotas švediškas ir šveicariškas gamybos linijas;
 • naujoviškumas, kurį užtikrina specialiai suprojektuoti konstrukciniai sprendimai;
 • visiems sistemos elementams gaminti naudojamos geriausios kokybės žaliavos (švediška skarda PRELAQ RWS);
 • sistema yra dviejų dydžių: mažesnio, skirto gyvenamiesiems namams (125/87, 125/100), ir didesnio - pramoniniams, didelio dydžio objektams (150/100);
 • specialiai sukurta ir įgyvendinta logistikos sprendimų sistema (visi lietaus nuvedimo sistemos elementai gamykloje apvyniojami plėvele ir supakuojami į individualiai suprojektuotas pakuotes);
 • kompleksiškumas ir galimybė priderinti visą FLAMINGO lietaus nuvedimo sistemą prie BUDMAT siūlomų plieninių stogų ir fasadų dangų;
 • 30 metų garantija, C1-C4 aplinkos klasės FLAMINGO lietaus nuleidimo sistemai (pramonės ir šalia esančios aukšto korozinio agresyvumo aplinkos teritorijose).

 

2. FLAMINGO Magnelis

FLAMINGO Magnelis - optimaliai ilgai nuo korozijos apsaugota plieninė lietaus nuvedimo sistema. Gamybos proceso metu naudojamas cinko tirpalas su aliuminio ir magnio priedais garantuoja puikias sistemos apsaugines savybes. Palyginti su kitoms lietaus nuvedimo sistemomis, gaminamomis iš cinkuotų skardų, FLAMINGO Magnelis pasižymi patvarumu ir atsparumu korozijai. Magnelio danga užtikrina ilgalaikę skardos apsaugą, o metalo nusitrynimo lygis 3 kartus mažesnis lyginant su cinkuota skarda.
 

FLAMINGO Magnelis lietaus sistemos privalumai:

 • puikus atsparumas korozijai – iki 10 kartų didesnis nei cinkuoto plieno;
 • galima naudoti esant padidintos rizikos korozijos veiksniams;
 • pilka sistemos spalva (patinavimo efektas) idealiai dera prie tradicinės ir šiuolaikinės architektūros pastatų;
 • yra dviejų dydžių: 125/87 ir 150/100;
 • naujas latako laikiklis, tvirtinamas prie gegnės, su papildomu užsegimu;
 • 10 metų garantija antikorozinei apsaugai.

 

3. PROAQUA

ProAqua – iš plastiko gaminama lietaus vandens nuvedimo sistema, skirta efektyviam lietaus vandens nutekėjimui nuo stogo paviršiaus. Sandari ir ilgaamžė – puikiai tinka bet kokiam stogui.

 

Sistema ProAqua – tai profesionalams skirta lietaus vandens nuvedimo sistema.

 

 

PVC lietaus vandens nuvedimo sistemos PROAQUA savybės:

 

• apgalvoti sprendimai, kurie palengvina jos montavimą ir tuo pačiu padidina lietaus vandens nuvedimo sistemos efektyvumą;

• tradicinė pusapvalė latako forma suprojektuota, naudojant novatoriškus konstrukcinius sprendimus, kurie padidina jos standumą bei apsaugo nuo vandens išsiliejimo per kraštus;

• sistema, kurioje latakas pasižymi specialia jungtimi su laikikliu – susidaro fiksatorius, kuris neleidžia išsinerti sumontuotiems latakams;

• specialiai suprojektuotas tribriaunis tarpiklis padidina sistemos vertikalių elementų sujungimo sandarumą;

• proekologiški sprendimai, kurie iki minimumo sumažina atliekų kiekį ir teigiamai veikia energijos bei vandens sąnaudas;

• suprojektuota ir pagaminta, laikantis PN-EN 607 bei PN-EN 12200-1 standartų;

• galima rinktis iš daugybės populiarių spalvų: tamsiai rudos, šviesiai rudos, molio, antracitinio grafito, juodos ir baltos;

• sistemų matmenys – 125/90, 125/110, 150/110;

• 10 metų garantija.

1. FLAMINGO

Plieninė lietaus nuvedimo sistema FLAMINGO buvo sukurta siekiant užtikrinti patogius stogo lietaus nuvedimo sprendimus. Gamybai naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos (skarda PRELAQ RWS – Rain Water System, švedijos plieno koncernas "SSAB"), gamykloje sumontuota moderniausia Europoje, pilnai automatizuota įranga, įdiegti naujoviški ir universalūs konstrukciniai sprendimai – visa tai suteikia mums galimybę sukurti geriausias rinkoje plieno latakų sistemas. Specialiai suprojektuoti atskirų sistemos elementų konstrukciniai sprendimai, suteikia plačias jų taikymo galimybes.

 

Dėka to, visi horizontalūs latakų sistemos elementai (latakai, kampai, jungtys) gali būti tvirtinami mūsų siūlomais laikikliais. Vidinių ir išorinių kampų konstrukcijos užtikrina tokį tvirtą latako ir kompo sujungimą, kad nebelieka poreikio juos papildomai sujungti ir tvirtinti. Sistema pasižymi paprastu montavimu ir estetine išvaizda. FLAMINGO, tai suderintos spalvos, veiksmingas vandens nuvedimas nuo stogo ir ypatingas tvirtumas.

 

Išskirtinis įmonės BUDMAT dėmesys plieninei lietaus nuvedimo sistemos kokybei yra paremtas moderniausios Europoje įrangos suprojektavimu ir paleidimu. Gamyboje naudojami naujausios kartos Švediški ir Šveicariški įrenginiai bei taikomi novatoriški sprendimai, kurie užtikrina geriausią produktų kokybę. Automatizuotos gamybos linijos yra valdomos ir kontroliuojamos kompiuteriais. Tokie modernus įrenginiai pašalina gamybos etapų padalijimą, t.y. suteikia galimybę viename nenutrūkstamame procese atlikti visą operaciją, kurios rezultatas yra galutinis produktas.

 

Šiuolaikines firmos BUDMAT įrenginių linijas nuotoliniu būdu valdo kompiuterinės sistemos, todėl sumažėja žmogiškojo veiksnio įtaka, žymiai sutrumpėja gamybos laikas, o galutinis produktas pasižymi puikia kokybe. Tokiu būdu, esame tikri, kad klientams siūlome unikalius produktus, kuriais didžiuojamės ir kuriuos nuolatos stengiamės modernizuoti, tobulinti ir gerinti.

 

2. PROAQUA

Sistemoje ProAqua yra naudojami tribriauniai tarpikliai, kurių efektyvumas, lyginant su rinkoje populiariu dvibriauniu tarpikliu, yra daug didesnis. Tribriaunio tarpiklio profilis buvo suprojektuotas specialiai lietaus vandens nuvedimo sistemai ProAqua. Šie tarpikliai naudojami santakose, latakų jungtyse, kampuose ir dangteliuose.

 

Sistemos ProAqua gamyboje latakų ir lietvamzdžių pjaustymui naudojama speciali giljotina! REZULTATAS: idealiai glotnūs ir lygūs atskirų sistemos elementų kraštai, nėra drožlių ir nešvarumų, kurie gali apgadinti gaminius. ProAqua tikslas – ESTETIŠKIAUSIA LIETAUS VANDENS NUVEDIMO SISTEMA.

 

Gaminant sistemos ProAqua elementus, įpurškimo taškai išdėstomi taip, kad atsirastų mažiausiai matomose vietose. REZULTATAS: sistema ProAqua išsiskiria ypatinga gaminio estetika.

 

Šiuolaikiškos ir automatizuotos įrenginių linijos - tai ProAqua lietaus vandens nuvedimo sistemos gamybos proceso stabilumo GARANTIJA. Apgalvotas ir profesionaliai suprojektuotas gamybos procesas užtikrina idealų visų sistemos ProAqua elementų pasikartojamumą bei didelį mechaninį atsparumą. Gamyba iš aukščiausios kokybės žaliavų – PVC mišinių bei pigmentų, kurie ne tik pabrėžia įdomius sistemos elementų modelius, bet ir suteikia jiems aukščiausios kokybės garantiją.

 

ProAqua – tai naujoviška ir estetiška lietaus vandens nuvedimo sistema, kuri kiekvienam namui suteiks išbaigtą išvaizdą.

1. FLAMINGO

Plieninė lietaus nuvedimo sistema FLAMINGO gaminama iš specialios 0,6 mm storio skardos (cinko svoris ne mažesnis kaip 275 g/m2), iš abiejų pusių padengtos 35 μm PRELAQ RWS (Rain Water System), tiekiamos Švedijos plieno koncerno "SSAB". Įmonė BUDMAT bendradarbiauja su "SSAB" plieno gamykla jau keliolika metų. Ankstesnė patirtis, atlikti tyrimai ir bandymai užtikrina, kad mūsų gaminiams naudojamos geriausios žaliavos. "SSAB" plieno gamykla vienintelė pasaulyje gamina visas metalo rūšis, reikalingas lietaus sistemos elementų ir detalių gamybai.
 
Plienas, skirtas lietaus nuvedimo sistemai FLAMINGO, yra padengtas homogeniniais dažų sluoksniais, kurie užtikrina, kad visi sistemos elementai pasižymės tolygia, ilgalaike spalva ir aukščiausia kokybe. Standartiškai lietaus sistema FLAMINGO yra gaminama 10 spalvų.
 

2. FLAMINGO Magnelis

FLAMINGO Magnelis - optimaliai ilgai nuo korozijos apsaugota plieninė lietaus nuvedimo sistema. Gamybos proceso metu naudojamas cinko tirpalas su aliuminio ir magnio priedais garantuoja puikias sistemos apsaugines savybes. Magnis turi įtakos šios medžiagos savybėms ir latako paviršiuje formuoja tvirtą bei stabilų apsauginį sluoksnį. Palyginti su kitoms lietaus nuvedimo sistemomis, gaminamomis iš cinkuotų skardų, FLAMINGO Magnelis pasižymi patvarumu ir atsparumu korozijai. Todėl FLAMINGO Magnelį galima naudoti esant padidintos rizikos korozijos veiksniams. Bandymai parodė, kad skardos su Magnelio danga turi 10 kartų didesnį atsparumą korozijai nei cinkuotas plienas.
 

3. PROAQUA

Lietaus vandens
Lietaus vandens nuvedimo sistema ProAqua yra gaminama iš aukštos kokybės žaliavų – PVC mišinių ir pigmentų. PVC mišinio sudėtis buvo parinkta glaudžiai bendradarbiaujant su Europos rinkos lyderiu, kuris turi ilgametę PVC stabilizuojančių priedų gamybos patirtį. Mišiniuose naudojami kalcio ir cinko (Ca-Zn) stabilizatoriai atitinka REACH reglamento reikalavimus, kurie yra privalomi nuo 2016 metų pradžios.

 

Lietaus vandens nuvedimo sistemai ProAqua skirtus mišinius, t.y. pagrindinę sudedamąją sistemos ProAqua gamybos dalį, gamina stabilizuoto polivinilchlorido gamintojas.

 

ProAqua gamyboje naudojamos dažančiosios žaliavos, kurias miltelių, granulių ar paruoštų komplektų pavidalu tiekia Europoje pirmaujantis plastikams skirtų pigmentų gamintojas.

 

Šiuolaikinės gamybos technologijos garantuoja aukščiausią lietaus vandens nuvedimo sistemų ProAqua kokybę. ProAqua gamybai yra naudojamos aukšto lygio mašinos ir įranga, taip pat apgalvotas ir kruopščiai suprojektuotas gamybos procesas.

 

Mašinų valdymo sistemos turi proceso kontrolės ir duomenų kaupimo priemones, kurios leidžia nuolat stebėti ir kontroliuoti gaminių kokybę.

 

Įmonės kokybės kontrolės bei produkcijos kokybės programa atitinka standartų PN-EN 607 bei PN-EN 12200-1 reikalavimus.

1. FLAMINGO

Plieninės lietaus nuvedimo sistemos FLAMINGO gamybai naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos (skarda PRELAQ RWS - Rain Water System, tiekiama Švedijos plieno koncerno "SSAB"), moderniausia Europoje įranga (naujausios kartos švediški ir šveicariški įrenginiai) ir įdiegti naujoviški bei universalūs konstrukciniai sprendimai leidžia suteikti ilgiausia rinkoje - 30 metų garantiją.
 
 

2. FLAMINGO Magnelis

Dėl gamybos metu naudojamu naujausių technologijų ir geriausių medžiagų plieninei lietaus nuvedimo sistemai FLAMINGO Magnelis suteikiama 10 metų garantija

 

3. PROAQUA

Lietaus vandens nuvedimo sistema ProAqua yra gaminama iš aukštos kokybės žaliavų – PVC mišinių ir pigmentų, kurie leidžia suteikti jai 10 metų garantija.
 


Planuojate išorinius savo namo ar pastato remonto darbus? Pasitarkite