Atgal
Titulinis
Lietaus sistemos
Flamingo Magnelis

Flamingo Magnelis

2012 metais įmonė BUDMAT papildė savo plieninės lietaus nuvedimo sistemos FLAMINGO asortimentą nauju padengimu Magnelis. Palyginti su kitomis lietaus nuvedimo sistemomis, gaminamomis iš cinkuotų skardų, FLAMINGO Magnelis pasižymi patvarumu ir atsparumu korozijai. Todėl jį galima naudoti esant padidintos rizikos korozijos veiksniams. Be to, Magneliu padengta plieninė lietaus nuvedimo sistema FLAMINGO užtikrina optimalią ir ilgalaikę apsaugą nuo nusidėvėjimo.Plieninė lietaus nuvedimo sistema FLAMINGO Magnelis yra pilkos spalvos (patinavimo efektas). Todėl idealiai dera prie tradicinės ir šiuolaikinės architektūros pastatų.
 
Plieninės lietaus nuvedimo sistemos FLAMINGO gamyboje naudojami naujausios kartos Švediški ir Šveicariški įrenginiai bei taikomi novatoriški sprendimai, kurie užtikrina geriausią produktų kokybę.
 
Be to, specialiai sukurta ir įgyvendinta logistikos sprendimų sistema. Įmonė BUDMAT skiria ypatinga dėmesį aukščiausio lygio sandėliavimui ir transportavimui. Gamykloje visi lietaus nuvedimo sistemos elementai apvyniojami plėvele ir supakuojami į individualiai suprojektuotas pakuotes. Latakai ir lietvamzdžiai taip pat  yra apvyniojami plėvele, kad būtų apsaugoti nuo įbrėžimų sandėliavimo ir transportavimo metų.


Planuojate išorinius savo namo ar pastato remonto darbus? Pasitarkite