Atgal
Titulinis
Lietaus sistemos
Flamingo

Flamingo - vandens ištroškę latakai

Plieninė lietaus vandens nuvedimo sistema FLAMINGO nėra tik eilinis šios kategorijos produktas rinkoje. Tai išsami ir integruota sistema, kuri lietingomis dienomis privalo užtikrinti saugumą, ramybę ir komfortą. Šių produktų kūrimui įkvėpimo mes sėmėmės iš gamtos. Ne be pagrindo sistemos pavadinimas yra paimtas iš paukščių – flamingų. Šie paukščiai visą savo ilgą gyvenimą praleidžia vandens aplinkoje, nes vanduo yra jų veiklos aplinka. Kaip flamingai, taip ir mūsų lietaus nuvedimo sistema, negalėtų egzistuoti be vandens. Čia jie jaučiasi geriausiai ir geriausiai sugeba šią aplinką kontroliuoti. Flamingai, jungdamiesi į milijonines kolonijas, demonstruoja nepaprastus gebėjimus prisitaikyti prie šių sąlygų. Tomis pačiomis savybėmis pasižymi ir lietaus nuvedimo sistema FLAMINGO.Plienas, skirtas lietaus nuvedimo sistemai FLAMINGO, yra padengtas homogeniniais dažų sluoksniais, kurie užtikrina, kad visi sistemos elementai pasižymės tolygia, ilgalaike spalva ir aukščiausia kokybe.
 
Standartiškai lietaus sistema Flamingo yra gaminama 10 spalvų. Visos siūlomos spalvos atitinka BUDMAT gaminamų stoginių ir fasadinių dangų spalvas. Todėl kiekvienam klientui mes galime pasiūlyti kompleksinį sprendimą: nuo stogo dangos uždengimo, apdailos elementų ir priedų sumontavimo, iki BUDMAT gamybos plieninės lietaus nuvedimo sistemos FLAMINGO.

 

Plieninės lietaus nuvedimo sistemos FLAMINGO gamyboje naudojami naujausios kartos Švediški ir Šveicariški įrenginiai bei taikomi novatoriški sprendimai, kurie užtikrina geriausią produktų kokybę.
 
Be to, specialiai sukurta ir įgyvendinta logistikos sprendimų sistema. Įmonė BUDMAT skiria ypatinga dėmesį aukščiausio lygio sandėliavimui ir transportavimui. Gamykloje visi lietaus nuvedimo sistemos elementai apvyniojami plėvele ir supakuojami į individualiai suprojektuotas pakuotes. Latakai ir lietvamzdžiai taip pat  yra apvyniojami plėvele, kad būtų apsaugoti nuo įbrėžimų sandėliavimo ir transportavimo metų.
 


Planuojate išorinius savo namo ar pastato remonto darbus? Pasitarkite