Atgal
Titulinis
Lietaus sistemos
Pagrindiniai Flamingo sistemos elementai

Pagrindiniai Flamingo sistemos elementai

   
 Latakas
Latako tiesioginė funkcija - nuo stogo paviršiaus subėgančio vandens pašalinimas. Galima rinkti tarp dviejų FLAMINGO latakų didžių: 125 ir 150 mm - montuojamu taip, kad būtų išnaudota visa jų talpa. Vandens nuo stogo paviršiaus pašalinimo efektyvumą lemia latakų montavimo būdas ir lietvamzdžio pralaidumas.
   
 Latako laikiklis universalus
Konstrukcinis elementas, atliekantis latako laikiklio funkciją. Tai ypač universalus FLAMINGO sistemos elementas, kuris gali būti tvirtinimas prie priekinės lentos arba tiesiogiai prie gegnių.
   
 Metalinis laikiklis, tvirtinamas prie gegnės
Latako laikiklis užtikrina stabilų latakų montavimą prie gegnių arba grebėstų. Dėl unikalios konstrukcijos išlaiko žymiai didesnes apkrovas nei panašūs kitų gamintojų siūlomi elementai. Laikiklio speciali struktūra ir naujoviška forma leidžia paprastai ir greitai sumontuoti latakus. Be to, BUDMAT yra vienintelis gamintojas rinkoje, papildomai siūlantis laikiklį tvirtinantį kabliuką bei garantuojantis jo stabilumą esant didelėms lietaus nuleidimo sistemos apkrovoms (sniegas, apledėjimas).
   
 Latako jungtis
Universalus elementas, skirtas latakų sujungimui. Latako jungtyje esančios tarpinės ir montavimo metu papildomai naudojamas sandariklis užtikrina tvirtą latakų sujungimą.
   
 Latako jungtis su užsegimu

Šis elementas yra naudojamas latakų sujungimui. Latako jungties užsegimo privalumas - galima sujungti jau sumontuotus latakus ir net atlikus stogdengystės darbus. Ši latako jungtis su užsegimu yra ne tik viena iš plačiausių rinkoje, bet ir jos skardos storis 20 proc. didesnis už latako, taigi užtikrinamas didesnis patvarumas. Latako jungties su užsegimu sandarumą garantuoja tarpinės ir montavimo metu papildomai naudojamas sandariklis.

   
 Latako dangtelis
Elementas, apsaugantis nuo vandens išsiliejimo iš latako. Dėl naujoviškos ir specialiai suprojektuotos jungties, užtikrinamas tvirtas latako ir dangtelio sujungimas, kuris atlieka savo funkcijas bet kokiomis oro sąlygomis. Lietaus nuvedimo sistemos FLAMINGO latako galinis dangtelis yra vienintelis tokio tipo sprendimas rinkoje.
   
 Latako išorinis kampas 90°
Specialiai sukurtas elementas, jungiantys latakus išoriniuose pastato kampuose. Sistemoje FLAMINGO latakas yra giliai įstatomas į kampinį elementą, todėl nėra poreikio naudoti latako jungties. Toks sprendimas ne tik užtikrina stacionarią ir tvirtą jungtį, bet ir sumažina išlaidas, nes nereikia montuoti papildomų elementų: latako jungčių ir laikiklių.  
   
 Latako vidinis kampas 90°
Specialiai sukurtas elementas, jungiantys latakus vidiniuose pastato kampuose. Sistemoje FLAMINGO latakas yra giliai įstatomas į kampinį elementą, todėl nėra poreikio naudoti latako jungties. Toks sprendimas ne tik užtikrina stacionarią ir tvirtą jungtį, bet ir sumažina išlaidas, nes nebereikia montuoti papildomų elementų: latako jungčių ir laikiklių.  
   
 Santaka
Vienas iš pagrindinių vandens nuvedimo nuo stogo sistemos elementų (santaka jungia lataką su lietvamzdžiu). Elementas yra specialiai suprojektuotos formos, kuri suteikia ypatingą estetinę išvaizdą. Elemento forma ir kraštinės apdirbimas apsaugos nuo įbrėžimų, ir mechaninių pažeidimų.  
   
 Alkūnė 60°
"L" raidės formos sistemos elementas su 60° kampu, kuris suteikia galimybę pritaikyti įvairias latakų sistemos dalis prie įvairių pastatų ir karnizų formų.  
   
 Lietvamzdis
Vertikalus sistemos elementas, per kurį vanduo pašalinamas iš latako. Lietvamzdžius galima sujungi tiek lietvamzdžio jungties pagalba, tiek ir be jų - tiesiog juos sumaunant (lietvamzdžio gale yra padaryti gamykliniai įspaudai).
   
 Lietvamzdžio laikiklis, tvirtinimo varžtai su diubeliu
Konstrukcinis elementas, skirtas lietvamzdžio tvirtinimui prie pastato sienos. Laikiklis prie lietvamzdžio tvirtinamas nenaudojant varžtų, tai užtikrina paprastą ir greitą montavimą. Lietvamzdžio laikiklis prie sienos gali būti tvirtinamas trijų ilgių varžtais su diubeliu: 100, 160 ir 250 mm.
   
 Lietvamzdžio jungtis
Šis elementas yra skirtas lietvamzdžių sujungimui. Lietvamzdžius galima sujungti tiesiog juos sumaunant (lietvamzdžio gale yra padaryti gamykliniai įspaudai), arba lietvamzdžio jungties pagalba.
   
 Apatinė alkūnė

"L" raidės formos elementas, skirtas vandens išbėgimui iš lietvamzdžio. Apatinės alkūnės gale išgaubtas griovelis sutvirtiną elementą, išvedanti vandenį iš lietaus sistemos.

   
 Trišakis
Trišakis yra skirtas vandens pašalinimui nuo nedidelių stogo paviršių ir stogelių, kai neekonomiška arba neįmanoma vandens nukreipti į atskirą vertikalų lietvamzdį.
   
 Vandens gaudytuvas - skirstytuvas
Lietaus sistemos elementas, skirtas nukreipti vandenį į tam skirtą rezervuarą. Vandens gaudytuvas - skirstytuvas taip pat atlieka valymo funkciją – jame esantys sietelis sulaiko su vandeniu nešamus nešvarumus, pvz.: lapus ir kitą nedidelį purvą. Jis ypač naudingas, kai lietvamzdis tiesiogiai nukreiptas į kanalizaciją.Planuojate išorinius savo namo ar pastato remonto darbus? Pasitarkite