Atgal
Titulinis
Lietaus sistemos
Pagrindiniai ProAqua sistemos elementai

Pagrindiniai ProAqua sistemos elementai


   
 Latakas

ProAqua latakas yra tradicinės pusapvalės formos. O gamyboje naudojami konstrukciniai sprendimai padidina jo standumą ir apsaugo nuo vandens išsiliejimo per kraštus.

ProAqua latakas pasižymi specialia jungtimi su laikikliu – susidaro fiksatorius, kuris neleidžia išsinerti sumontuotiems latakams

   
 Latako laikikliai

Laikikliai yra naudojami latakų tvirtinimui prie priekinės lentos. Yra du ProAqua latako laikiklio variantai: laikiklis su tvirtinimo kiauryme virš latako ir be šios kiaurymės, jie naudojami pakaitomis, atsižvelgiant į stogo dangos konstrukciją.

   
 Latako jungtis

Latako jungtis leidžia tarpusavyje sujungti du latakus ir tuo pačiu atlieka temperatūrinio intarpo vaidmenį. Jungtis turi specialius ženklus (rodykles), kurie tiksliai nurodo, iki kur reikia įstumti lataką, - tai palengvina montavimą. Sujungimams užsandarinti naudojamas TRIBRIAUNIS TARPIKLIS, kuris yra suprojektuotas specialiai sistemai ProAqua ir užtikrina daug geresnį sandarumą.

   
 Latako dangtelis

Latako dangtelis yra naudojamas kaip galinis latako elementas.

• Yra dešininis ir kairinis dangtelis.

• Yra dangtelis su TRIBRIAUNIU TARPIKLIU ir klijuojamas.

• NAUJOVIŠKA dangtelio konstrukcija užtikrina didelį standumą ir estetišką išvaizdą.

   
 Latako išorinis kampas 90°

Elementas, jungiantis latakus išoriniuose pastato kampuose. ProAqua kampai turi pailgas kiaurymes, kurios apsaugo kampą (panaudojant varžtą) nuo jo išsinėrimo iš latako, tačiau tuo pačiu metu leidžia latakams laisvai judėti vykstant šiluminiam plėtimuisi.

 
   
 Latako vidinis kampas 90°

Elementas, jungiantis latakus vidiniuose pastato kampuose. Kampuose yra latakų padėties ženklai (rodyklės), iki kurių montavimo metu reikia įstumti lataką.

 
   
 Santaka

Latakus sujungia su lietvamzdžiais. Jautriose sujungimų vietose panaudotas efektyvus tarpiklis su trimis briaunomis. Tinkamai suformuota vidinė anga užtikrina kontroliuojamą vandens nutekėjimą į lietvamzdį.

 
   
 Alkūnė 60°

Alkūnės yra naudojamos santakai sujungti su pritvirtintu prie pastato fasado lietvamzdžiu arba kaip išbėgimo alkūnės – lietvamzdžio galinis elementas. Galimi alkūnių kampai: 45°, 67,5°, 87,5°.

Sistemos ProAqua alkūnės gali būti vienos ar dviejų movų (priklausomai nuo užsakovo, rangovo ar stogdengio poreikių).

 
   
 Lietvamzdis

Sistemai ProAqua priklausančio lietvamzdžio dvisluoksnė konstrukcija yra aukščiausios kokybės garantija. PIRMASIS sluoksnis pasižymi dideliu mechaniniu atsparumu ir lietvamzdį saugo nuo pažeidimų. ANTRASIS sluoksnis pasižymi dideliu atsparumu UV spinduliams ir padeda išsaugoti lietvamzdžio spalvą.

   
 Lietvamzdžio laikiklis

Lietvamzdžiai prie pastato sienos yra tvirtinami laikikliais. Lietvamzdžio laikiklis turi naujovišką fiksavimą su savaime užsifiksuojančia veržle, kuri yra įpresuota į laikiklį, ir varžtą su kūgine galvute bei specialios konstrukcijos fiksatoriumi. Todėl optimalus lietvamzdžio fiksavimas yra užtikrinamas, nepriklausomai nuo vamzdžio plėtimosi dėl aplinkos temperatūros svyravimų.

   
 Lietvamzdžio jungtis

Jungtis naudojama sujungti lietvamzdį su lietvamzdžiu arba tiesiogiai santaką su lietvamzdžiu. Jungtis, priklausomai nuo užsakovo poreikių, gali būti vienos arba dviejų movų.

   
 Trišakis
Trišakis leidžia vandens srautą iš dviejų lietvamzdžių nukreipti į vieną lietvamzdį. Galimi matmenys: 90 mm ir 100 mm; galimi kampai: 67,5° ir 87,5°.Planuojate išorinius savo namo ar pastato remonto darbus? Pasitarkite