Atgal
Titulinis
Plieninės čerpės

Plieninių stogų sistemos

cgsi_cb190d40ca540c8c1af5ded2227fb2d4-eab7894df71884a450a58658212fba60.img

BUDMAT plieninių čerpių stogo dangos jau daugelį metų sėkmingai kuria namų įvaizdį. Ji tiesiog apvainikuoja ir puikiai papildo namus. Mūsų stogų dangos suteikia Jums komfortą, saugumą ir taip reikalingą mums visiems ramybę.
 
Garantuojame kompleksinius stogų pasiūlymus ir išpildome svajones apie idealius namus. Įmonė BUDMAT turi individualų stogo sertifikatą, patvirtinantį cinko kiekį 275 g/m2, kuris apsaugo stogą nuo korozijos ir užtikrina jo ilgaamžiškumą.
 
Visapusiškos ir profesionalios konsultacijos kiekviename stogo dengimo etape padeda patenkinti mūsų klientų lūkesčius. Geriausias mūsų produktų pripažinimo įrodymas, šalia mums svarbiausio - klientų pasitenkinimo, yra gausūs prizai ir apdovanojimai: aukso medalis skardinių čerpių dangai SARA tarptautinėje mugėje BUDMA, Statybos pramonės rūmų prizas "Hit Budowlany" ("Statybos Hitas") ir t.t.
 
Siūlydami BUDMAT produktus, mes siūlome ir užtikrintumą - ilgametę garantiją kartu su Individualiuoju stogo sertifikatu.

 

Plieninių čerpių stogo dangos privalumai:

• Individualus stogo sertifikatas, patvirtinantis produkto kokybę;
• ilgametė garantija;
• plieninių čerpių stogo danga gaminama iš aukščiausios kokybės švediško plieno, kurį tiekia žinomas metalurgijos koncernas "SSAB";
• geriausi skardų padengimai, kurie saugo plieninių čerpių stogo dangą ir užtikrina jos patvarumą, tuo pačiu metu atlieka ir atitinkamas dekoratyvines funkcijas;
• paprastas ir greitas montavimas;
• ekonomiškiausias stogo sprendimas - nedidelis plieninių stogo čerpių svoris suteikia galimybę jas naudoti senų objektų renovacijai, o statant naujus statinius suteikia galimybę įrengti mažesnio svorio stogo konstrukciją, taigi jau šiame etape mažėja statybos išlaidos;
• plati spalvų gama;
• estetiška išvaizda ir paprastas švaros užtikrinimas;
• nereikalauja jokios specialios priežiūros;
• metalinių stogo čerpių gamybai naudojamos naujausios technologijos;
• sprendimo kompleksiškumas - nuo stogo dangos uždengimo, apdailos elementų ir priedų sumontavimo, iki BUDMAT gaminamos plieninės lietaus nuvedimo sistemos Flamingo ir net plieninės tvoros elementų priderinimo.

 

Individualus stogo sertifikatas
 

 

 

Svarbiausi stogo parametrai:

  • 275 g/m2 - mažiausias metalo lakštų cinko dangos kiekis;
  • 25 μm - mažiausias dažų sluoksnio storis;
  • 0,5 mm - rekomenduojamas metalo lakšto storis.
 

BUDMAT - pirmasis stogo dangų gamintojas, įvedęs unikalią gamybos kontrolės sistemą. Tokiu būdu galime informuoti savo klientus ne tik apie deklaruojamus kokybės parametrus, tačiau ir apie faktinius kiekvieno stogo parametrus, nustatytus gamybos proceso metu. Tuo pačiu garantuojame, kad mūsų produktai iš tiesų atitinka Europos standartus, taikomus stogų dangoms.

 

Ne visi rinkoje siūlomi plieniniai stogai atitinka įstatymų reikalaujamus kokybės standartus. Svarbiausias elementas, lemiantis plieninės stogo dangos patvarumą, yra cinko sluoksnis, kuris apsaugo metalo lakštą ir užtikrina antikorozines savybes. Cinko kiekis, mažesnis nei 275 g/m2, yra nesuderinamas su standarto PN-EN 508-1.1010 reikalavimais ir žymiai sumažina stogo tarnavimo laiką.


Įmonėje BUDMAT tikriname mūsų gaminamų stogų kokybę, kurią patvirtiname Individualiu stogo sertifikatu. Taikoma matavimų procedūra buvo parengta Lenkijos Statybos technikos instituto.


Stogų gamybos etape dažų ir cinko sluoksnių storį matuojame specialiu Vokietijos bendrovės "Fischer" matavimo įrenginiu. Todėl galime užtikrinti, kad mūsų gaminami stogai - tai pilnaverčiai neginčytinos kokybės produktai.

BUDMAT plieninės stogų dangos yra gaminamos iš pirmaujančių pasaulio gamintojų, tokių kaip SSAB ir ArcelorMittal, tiekiamų žaliavų.

Glaudžiai bendradarbiaudama su medžiagų tiekėjais ir klientais, plieno liejykla nuolat tobulina skardos gamybos technologiją. Pradinė medžiaga yra padidinto atsparumo S280GD rūšies plieninė skarda. Tai karštai cinkuota plieninė skarda, kurioje cinko dangos masė siekia 275 g/m2. Apytikslis metalo dangos storis 20 μm, t.y. atitinkantis standartinius reikalavimus. Tokios cinko dangos naudojimas veiksmingai užkerta kelią rūgštims ir drėgmei bei užtikrina katodinę apsaugą galimų dangos pažeidimų vietose. Per šį procesą susidarius galvaniniam elementui, skarda tinkamai apsaugoma nuo korozijos atsiradimo, netgi nupjovimo vietose.

 

Įvairioms plieninių čepių dangoms klientai gali pasirinkti žaliavą su šiais padengimais:

  • Poliesteris blizgus;
  • Matinis struktūrinis poliesteris;
  • Rough Matt poliesteris;
  • Prelaq X-matt.

 

Poliesteris blizgus

Poliesteriu dengti plieno lakštai yra vieni iš populiariausiu daugelyje pasaulio šalių. Šio organinio padengimo storis siekia 25 μm. Pagrindinės savybės: puiki išvaizda (blizgesio klasė 30 GU), didelis mechaninis tvirtumas ir atsparumas, geras kokybės ir kainos santykis. Poliesteris užtikrina patenkinamą apsaugą nuo korozijos (klasė RC3) esant normalioms klimato sąlygoms. Atsparumo UV spinduliams klasė RUV2.

 

Matinis struktūrinis poliesteris

Šios organinės dangos storis siekia 35 μm. Matinis struktūrinis poliesteris yra atsparus klimato poveikiui ir korozijai (klasė RC3). Atsparumo UV spinduliams klasė RUV3. Paviršius matinis struktūrinis – neblizga. Nepriklausomai nuo stogo šlaitų krypties, dangos išlaiko vienodą matinę išvaizdą.

 

Rough Matt poliesteris

Rough Matt poliesterį gamina SSAB – visame pasaulyje žinoma Švedijos liejykla. Ši danga priklauso EN 10169 +A1 normą atitinkančių antikorozinių dangų kategorijai. Ji užtikrina ilgą produkto tarnavimo laiką ir didelį atsparumą mechaniniams pažeidimams. Gaminiams su Rough Matt poliesterio padengimu suteikiama 20 metų garantija, tačiau BUDMAT suteikia išplėstinę 30 metų garantiją. Išplėstinė garantija yra suteikiama tik tada, kai įsigyjami ir sumontuojami originalūs plieninių čerpių komplektai, kaip pavyzdžiui Sara, Aria, Zefir, trapecinės skardos arba klasikinės stogo dangos, įskaitant kraigus, lygią skardą kartu su lankstiniais ir lietaus vandens nuvedimo sistema Flamingo arba Proaqua. Rough Matt poliesteris pasižymi grublėtu matiniu paviršiumi, išsiskiriančiu labai geromis savybėmis – kietesnio paviršiaus dėka nekyla problemų produkto gamybos, montavimo ir transportavimo metu. Keletas svarbiausių techninių parametrų: atsparumas ultravioletiniam spinduliavimui – RUV3; atsparumas korozijai – RC4; organinės dangos storis – 30 um. Minimali cinko dangos masė 275 g/m2.

 

Prelaq X-Matt

Šią dangą gamina SSAB – visame pasaulyje žinoma Švedijos liejykla. Vieninteliai Europoje turime SSAB gamyklos garantiją dėl spalvos pakartojamumo. X-Matt danga priklauso EN 10169 normą atitinkančių antikorozinių dangų kategorijai. Šį danga užtikrina labai ilgą produkto tarnavimo laiką, padidiną atsparumą mechaniniams plieninės čerpės pažeidimams ir UV spinduliams. X-matt dangos atsparumas korozijai buvo patikrintas laikant ją agresyviose jūrinėse ir pramoninėse sąlygose. Minimali cinko dangos masė 275 g/m2.

.

 

 

 BUDMAT stogų dangos gaminamos iš plieno, kuriam suteikiama ilgametė garantija.
 
Skarda, padengta blizgiu poliesteriu ir matiniu struktūriniu poliesteriu priklauso plonasluoksnių dangų tipui. Jų organinio padengimo storis – 25-38 μm. Šių padengimų gaminiams suteikiama 10 metų garantija nuo perforacinės korozijos.
 

Gaminiams su Rough Matt poliesterio padengimu suteikiama 20 metų garantija, tačiau BUDMAT suteikia išplėstinę 30 metų garantiją. Išplėstinė garantija yra suteikiama tik tada, kai įsigyjami ir sumontuojami originalūs plieninių čerpių komplektai, kaip pavyzdžiui Sara, Aria, Zefir, trapecinės skardos arba klasikinės stogo dangos, įskaitant kraigus, lygią skardą kartu su lankstiniais ir lietaus vandens nuvedimo sistema Flamingo arba Proaqua.

 

Skarda Prelaq X-Matt pagaminta iš aukštos kokybės švediško SSAB koncerno plieno. Ji padengta specialiai sukurtu 30 μm storio poliesterio danga Prelaq X-Matt, kuri užtikrina labai ilga produkto tarnavimo laiką, padidina atsparumą korozijai ir mechaniniams subraižymams bei UV spinduliams. Iš šios skardos gaminamai modulinei plieninei čerpei Venecja suteikiama garantija net iki 50 metų.*
 
 
*Išsamias garantijos sąlygas galite gauti iš gamintojo
 
 


Planuojate išorinius savo namo ar pastato remonto darbus? Pasitarkite