Atgal
Titulinis
Profiliai ir priedai

Profiliai ir priedai

cgsi_51f621ac4eb1012d722927834d345709-d389ecfd87eb593ce5e5927a86503cc4.img

BUDMAT gaminami plieniniai sienų, lubų ir staktų profiliai, naudojami sausosios statybos sistemoms, yra vienas iš labiausiai pripažintų šios kategorijos produktų rinkoje. BUDMAT plieniniai profiliai gaminami iš cinkuotos skardos. Medžiaga atitinkamai apsaugoma nuo korozijos (padengiant cinko sluoksniu), nes naudojant profilius statybose su gipso plokštėmis, jie turi būti ypatingai atsparūs gipso rūgštinei reakcijai.

Atitinkamai apsaugotas plienas ir BUDMAT profilių gamybai naudojami moderniausi įrenginiai išlaiko reikalaujamus standartus ir aukščiausią procedūrų kokybę. Tai suteikia garantiją atitinkamų sienų ir lubų konstrukcijų statybai. Taigi, naudodami BUDMAT plieninius profilius galime būti tikri, kad mus supanti erdvė bus saugi ir patogi daugelį metų.


BUDMAT gaminami plieniniai profiliai yra skirstomi į:

  • lubų profilius – būtinus įrengiant pakabinamųjų lubų konstrukcijas;
  • sienų profilius – skirtus statyti skiriamąsias sienas sausosios statybos sistemoje;
  • staktų profilius – skirtus durims įstatyti į skiriamąsias sienas.
Gamybai naudojamos patikrintos medžiagos, gamykloje sumontuotos moderniausios technologijos ir geriausios patirties pritaikymas leidžia pagal standartus (sienoms PN-EN 14195, luboms PN-EN 13964) gaminti profilius. Be to turime europinį CE sertifikatą, leidžiantį produkcijos pardavimą Europos Sąjungos ribose. Didžiuojamės, kad BUDMAT gaminami profiliai gavo Varšuvos Statybos Technologijos Instituto (AT-15-4876/2005) techninį liudijimą. Šiuo būdu patvirtinta gaminių kokybė didina pasitikėjimą ir užtikrintumą, kad BUDMAT siūlomi profiliai yra saugus ir patvarus produktas.

Elektronika valdomi modernūs įrengimai, įskaitant kelias visiškai automatizuotas gamybos linijas, leidžia greitai gaminti produkciją, išlaikant aukščiausius gamybos standartus.
 
Įmonė BUDMAT skiria ypatingą dėmesį aukščiausiai produktų kokybei. Tai patvirtina faktas, jog firma turi nuosavas sandėliavimo patalpas, atitinkančias aukščiausius prekių sandėliavimo standartus. BUDMAT profilių aukštuminio sandėliavimo patalpos, tai šiuolaikiški, estetiški ir profesionaliai suprojektuoti atskiri sandėliai. Jie yra suprojektuoti taip, kad maksimaliai užtikrinant sandėliuojamų prekių saugumą, prieiga prie jų tuo pačiu būtų lengva ir greita.
 
Specialiai parinkta vieta, patalpų išdėstymas, šiuolaikinės ryšio tarp jų priemonės (tinkamai sandėliavimui pritaikytos salės, logiškai suplanuoti transporto koridoriai, specializuotos transporto priemonės, profesionalus prekių ženklinimas) yra ypač svarbios tam, kad galėtume išlaikyti aukščiausią produktų kokybę bei kontroliuoti jų būklę. Tokiems sandėliams specialiai skiriama vieta įmonės BUDMAT teritorijoje yra papildoma garantija, kad produktas ir jo kokybė yra tiesiogiai kontroliuojami kiekviename etape.
BUDMAT gaminami plieno profiliai, naudojami sausosios statybos sistemoje. Jie yra gaminami iš 0,5-0,6 mm storio (rūšis DX51D) cinkuotų plieno lakštų, papildomai padengtų cinko sluoksniu (min. 100 g/m²). Tai ypač svarbu atsižvelgiant į faktą, kad viena iš gipso savybių yra jo rūgštinė reakcija.

Konstrukcijos, pagamintos iš plieno profilių, besiliečiančios tiesiogiai su gipskartonio apkalu turi būti tinkamai apsaugotos.


Planuojate išorinius savo namo ar pastato remonto darbus? Pasitarkite