Atgal
Titulinis
Trapeciniai profiliai ir fasadai

Trapeciniai profiliai ir fasadai

cgsi_bbabf90bcb40eaf28cc4c67e4ee82d49-de1e5b497891e6769cefe016225704c3.img

Gaminiai iš plieno per daugelį metų tapo nepakeičiama medžiaga ne tik stogams, bet fasadams dengti. Ypatingo dėmesio nusipelno įmonės BUDMAT gaminama stoginė ir fasadinė danga, kuri tinka ne tik individualiems namams, bet ir pramoniniams objektams.
 
Trapeciniai profiliai - ekonomiška medžiaga stogų ir fasadų dengimui. O platus spalvų ir profilių pasirinkimas leidžia trapecinius profilius pritaikyti įvairios paskirties pastatams ir tinka bet kokioje aplinkoje.
 
Įmonė BUDMAT siūlo platų - nuo 5mm iki 158 mm aukščio - trapecinių profilių asortimentą. Žemo profilio trapeciniai lakštai yra skirti nuosavų namų, garažų ir įvairios paskirties nedidelių komercinių pastatų stogams uždengti. Taip pat pramoninių bei naudojamų pastatų, visų rūšių ūkinių patalpų, garažų, prekybinių objektų sienų dengimui. Aukštesnio profilio trapeciniai lakštai, yra naudojami didelių pramoninių ir komercinių pastatų statybai. Aukščiausi trapeciniai profiliai, t.y. nuo TRB-130 iki TRB-160 yra naudojami ant laikančiųjų konstrukcijų ir luboms. Siekiant užtikrinti, kad architektai ir projektuotojai profesionaliai naudotų BUDMAT trapecinius lakštus, parengta speciali atsparumo lentelė.
 
Įvairiuose objektuose naudodami BUDMAT pagamintas trapecines dangas, užtikrinsite gerą pastato šiluminę izoliaciją ir gerai sugeriamą garsą. Trapeciniai lakštai, tai puikus, saugus ir komfortabilus sprendimas statybose, nes užtikrina galimybę, kad lakštai veikiami aplinkos daugelį metų nepraras savo unikalios formos, struktūros ir funkcionalumo.
 
Trapecinio profilio lakštai gali būti pagaminti iš skardos, padengtos įvairiomis dažų kombinacijomis, iš aliucinko bei cinkuotos skardos, kurios storis gali siekti nuo 0,50 mm iki 1,50 mm.
 
BUDMAT trapeciniai profiliai pasižymi ne tik plačiu spalvų ir profilių pasirinkimu, bet ir stiprumu, standžia struktūra ir ekonomišku panaudojimu.

 

BUDMAT trapecinių profilių pritaikymas:

  • stogų dengimui;
  • fasadų dengimui;
  • kaip statybos konstrukcijų elementas.

 

Antikondensacinė medžiaga, sugerianti drėgmę - DRIPSTOP

Dripstop – paslauga, teikiama klientui pageidaujant. Proceso esmė – skarda padengiama antikondensacine danga, apsaugančia pastatą nuo drėgmės kondensacijos. Antikondensacinė danga DRIPSTOP nepakeičia vidinės ventiliacijos.

Įmonė BUDMAT rūpindamasi produkcijos kokybe, gamina ja naudodama tik geriausias technologijas moderniose įrengimo linijose.
 
Automatizacija kiekviename etape, elektroninių būdu valdomos gamybos linijos, inovacinės ir patikrintos gamybos technologijos garantuoja, kad pagaminsime kokybiškus trapecinio profilio lakštus, kuriuos galima bus sėkmingai naudoti fasadams ir stogams uždengti. Dėl to mūsų produktai ypač estetiški, praktiški ir patvarūs.
BUDMAT plieninės stogų dangos yra gaminamos iš pirmaujančių pasaulio gamintojų, tokių kaip SSAB ir ArcelorMittal, tiekiamų žaliavų.
Glaudžiai bendradarbiaudama su medžiagų tiekėjais ir klientais, plieno liejykla nuolat tobulina skardos gamybos technologiją. Pradinė medžiaga yra padidinto atsparumo S280GD rūšies plieninė skarda. Tai karštai cinkuota plieninė skarda, kurioje cinko dangos masė siekia 275 g/m2. Apytikslis metalo dangos storis 20 μm, t.y. atitinkantis standartinius reikalavimus. Tokios cinko dangos naudojimas veiksmingai užkerta kelią rūgštims ir drėgmei bei užtikrina katodinę apsaugą galimų dangos pažeidimų vietose. Per šį procesą susidarius galvaniniam elementui, skarda tinkamai apsaugoma nuo korozijos atsiradimo, netgi nupjovimo vietose.
 
Trapecinio profilio lakštai gali būti gaminami iš dažytos, aliucinko bei cinkuotos skardo. Gamyboje naudojamos skardos storis gali siekti nuo 0,50 mm iki 1,50 mm.

 

Įvairaus profilio trapeciniams lakštams klientai gali pasirinkti žaliavą su šiais padengimais:

  • blizgus poliesteris;
  • poliesteris mat. struktūra;
  • Rough Matt poliesteris;
  • Prelaq X-Matt;
  • Aluzink 185;
  • cinkas.

 

Poliesteris blizgus

Poliesteriu dengti plieno lakštai yra vieni iš populiariausiu daugelyje pasaulio šalių. Šio organinio padengimo storis siekia 25 μm. Pagrindinės savybės: puiki išvaizda (blizgesio klasė 30 GU), didelis mechaninis tvirtumas ir atsparumas, geras kokybės ir kainos santykis. Poliesteris užtikrina patenkinamą apsaugą nuo korozijos (klasė RC3) esant normalioms klimato sąlygoms. Atsparumo UV spinduliams klasė RUV2.

 

Matinis struktūrinis poliesteris

Šios organinės dangos storis siekia 35 μm. Matinis struktūrinis poliesteris yra atsparus klimato poveikiui ir korozijai (klasė RC3). Atsparumo UV spinduliams klasė RUV3. Paviršius matinis struktūrinis – neblizga. Nepriklausomai nuo stogo šlaitų krypties, dangos išlaiko vienodą matinę išvaizdą.

 

Rough Matt poliesteris

Rough Matt poliesterį gamina SSAB – visame pasaulyje žinoma Švedijos liejykla. Ši danga priklauso EN 10169 +A1 normą atitinkančių antikorozinių dangų kategorijai. Ji užtikrina ilgą produkto tarnavimo laiką ir didelį atsparumą mechaniniams pažeidimams. Gaminiams su Rough Matt poliesterio padengimu suteikiama 20 metų garantija, tačiau BUDMAT suteikia išplėstinę 30 metų garantiją. Išplėstinė garantija yra suteikiama tik tada, kai įsigyjami ir sumontuojami originalūs plieninių čerpių komplektai, kaip pavyzdžiui Sara, Aria, Zefir, trapecinės skardos arba klasikinės stogo dangos, įskaitant kraigus, lygią skardą kartu su lankstiniais ir lietaus vandens nuvedimo sistema Flamingo arba Proaqua. Rough Matt poliesteris pasižymi grublėtu matiniu paviršiumi, išsiskiriančiu labai geromis savybėmis – kietesnio paviršiaus dėka nekyla problemų produkto gamybos, montavimo ir transportavimo metu. Keletas svarbiausių techninių parametrų: atsparumas ultravioletiniam spinduliavimui – RUV3; atsparumas korozijai – RC4; organinės dangos storis – 30 um. Minimali cinko dangos masė 275 g/m2.

 

Prelaq X-Matt

Šią dangą gamina SSAB – visame pasaulyje žinoma Švedijos liejykla. Vieninteliai Europoje turime SSAB gamyklos garantiją dėl spalvos pakartojamumo. X-Matt danga priklauso EN 10169 normą atitinkančių antikorozinių dangų kategorijai. Šį danga užtikrina labai ilgą produkto tarnavimo laiką, padidiną atsparumą mechaniniams plieninės čerpės pažeidimams ir UV spinduliams. X-matt dangos atsparumas korozijai buvo patikrintas laikant ją agresyviose jūrinėse ir pramoninėse sąlygose. Minimali cinko dangos masė 275 g/m2.

 

Aluzink 185

Aluzink 185 yra metalu dengta plieninė medžiaga. Paviršius padengtas aliuminio (55 proc.), cinko (43,4 proc.) ir 1,6 proc. lydiniu. Išvardintos dangos gali būti naudojamos nedažytose aplinkose. Lakšto paviršius yra blizgantis metalinis, bet laikui bėgant įgauna pilkšvą apnašą. Paviršius yra apdorojamas polimerais, padedančiais išvengti dėmių atsiradimo ir palengvinančiais formavimą. Beveik 30 metų atliekami tyrimai parodė, kad skarda dengta Aluzink 185 iki 7 kartu yra patvaresnė nei cinkuota skarda.

 

Cinkas (ZN)

Tai plieno plokštės padengtos cinko sluoksniu. Ši danga tinka tiems profiliuotiems lakštams, kurių išorei nekeliami ypatingi reikalavimai. Iš cinku padengtų lakštų daromi ilginiai, grebėstai ir kiti pastatų konstrukcijų elementai.

BUDMAT stogų dangos gaminamos iš plieno, kuriam suteikiama ilgametė garantija.
 
Skarda, padengta blizgiu poliesteriu ir matiniu struktūriniu poliesteriu priklauso plonasluoksnių dangų tipui. Jų organinio padengimo storis – 25-38 μm. Šių padengimų gaminiams suteikiama 10 metų garantija.
 
30 metų garantiją turi plienės stogo dangos, pagamintos iš geriausio metalurgijos koncerno Arcelor Mittal produkto - Granite HDX. Dėl 55 μm poliuretano (PUR) padengimo plieninės čerpės įgauna ypatingų savybių: aukščiausia atsparumas korozijai, įbrėžimams ir ultravioletiniams spinduliams.
 
Ypač vertinamos yra dangos iš švediško SSAB koncerno skardos. Tai daugiasloksnis 50 μm poliesteris, padengtas Prelaq Nova ir Prelaq Nova Matt organiniu sluoksniu. Tokia danga ne tik puikiai išlaiko savo blizgesį bei spalvą, bet yra kur kas atsparesnė korozijai ir mechaniniams pažeidimams. Taigi ir garantinis laikotarpis trunka iki 30 metų.
 
Skarda Prelaq X-Matt pagaminta iš aukštos kokybės švediško SSAB koncerno plieno. Ji padengta specialiai sukurtu 30 μm storio poliesterio danga Prelaq X-Matt, kuri užtikrina labai ilga produkto tarnavimo laiką, padidina atsparumą korozijai ir mechaniniams subraižymams bei UV spinduliams. Šios skardos gaminiams suteikiama 30 metų garantija.
 
Plieninė skarda Aluzink 185 padengta aliuminio (55 proc.), cinko (43,4 proc.) ir 1,6 proc. lydiniu, yra apdorojama polimerais, padedančiais išvengti dėmių atsiradimo ir prailginančiais tarnavimo laiką. Gaminiams iš Aluzink 185 suteikiama 10 metų garantiją.


Planuojate išorinius savo namo ar pastato remonto darbus? Pasitarkite