Atgal
Titulinis
Apie mus

Apie mus

 
 

1991 m. įkurta įmonė BUDMAT ne tik daugelį metų sėkmingai kuria namų įvaizdį, bet ir nuolat plečia savo paslaugų bei produktų asortimentą, kad atitiktų architektų reikalavimus ir klientų lūkesčius.

Šiuolaikinės, besivystančios statybų technologijos, medžiagos bei vadybos principai verčia siekti didesnės stogų, fasadų ir lietaus nuleidimo sistemų kokybės bei įvairovės, maksimalaus prisitaikymo prie užsakovo poreikių.

 

Pagrindinės BUDMAT veiklos kryptys:

  • Plieninių stogų sistemos

  • Trapecinio profilio ir fasadų skardos lakštai, paklotai

  • Plieninė lietaus nuleidimo sistema Flamingo

  • Stogų priedai - lankstiniai

  • Sienų, lubų ir staktų profiliai bei jų priedai

  • Plieninės tvoros

 

Aukščiausias mūsų gaminių ir paslaugų kokybės patvirtinimas - gauti sertifikatai: kokybės vadybos sertifikatas pagal ISO 9000:2001, išduotas "TÜV SÜD Management Service GmbH"; aplinkos apsaugos vadybos sertifikatas pagal ISO 14001:2004, išduotas "TÜV SÜD Management Service GmbH"; SSAB sertifikatas, išduotas gerai žinomo Švedijos metalurgijos koncerno SSAB; taip pat, sertifikatas "Skaidri firma", išduotas "D&B Dun and Bradstreet Poland". Nuo 2001 m. savaitraščio "Polityka" kasmet sudaromų reitingų lentelėje BUDMAT įtraukiama į "500 didžiausių Lenkijos įmonių" sąrašą (2009 m. reitingų lentelėje užėmė 199 vietą). Įmonė priklauso ir elitiniam "Lenkijos verslo gazelės klubui". BUDMAT buvo nominuota "Lenkijos ekonomikos stulpai" vardui bei savaitraščio BUSINESSMAN prizui ir  pelnė "Efektyviausios 2004 m. prekybos įmonės" ir "Lenkijos statybų erelio 2007" vardą.Planuojate išorinius savo namo ar pastato remonto darbus? Pasitarkite